Tempo Nienaszów Tabela

Podkarpackie | Klasa okręgowa | Krosno
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
81
42.19 %
Zwycięstwa gości
62
32.29 %
Remisy
49
25.52 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
363
średnia: 1.89
Gości
300
średnia: 1.56

Bramki stracone

Gospodarzy
300
średnia: 1.56
Gości
363
średnia: 1.89

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.73%
11 z 192
0.5
94.27%
181 z 192
15.63%
30 z 192
1.5
84.38%
162 z 192
36.46%
70 z 192
2.5
63.54%
122 z 192
51.04%
98 z 192
3.5
48.96%
94 z 192
73.44%
141 z 192
4.5
26.56%
51 z 192
84.38%
162 z 192
5.5
15.63%
30 z 192

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 18 9.38 %
2:2 14 7.29 %
1:0 13 6.77 %
0:2 13 6.77 %
1:3 12 6.25 %
0:0 11 5.73 %
2:1 11 5.73 %
1:2 9 4.69 %
2:0 9 4.69 %
3:1 8 4.17 %
3:3 6 3.13 %
0:1 6 3.13 %
3:0 6 3.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 6 3.13 %
4:1 5 2.6 %
4:0 5 2.6 %
3:2 4 2.08 %
5:2 4 2.08 %
0:4 4 2.08 %
1:5 3 1.56 %
5:0 3 1.56 %
6:0 3 1.56 %
4:2 2 1.04 %
0:3 2 1.04 %
5:1 2 1.04 %
0:5 2 1.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 1 0.52 %
2:4 1 0.52 %
5:3 1 0.52 %
4:6 1 0.52 %
2:6 1 0.52 %
6:1 1 0.52 %
7:2 1 0.52 %
0:6 1 0.52 %
7:1 1 0.52 %
7:0 1 0.52 %
9:1 1 0.52 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    79
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    25
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe