Truck Kotowa Wola Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
66
44.9 %
52
35.37 %
29
19.73 %
Bramki zdobyte
385
średnia: 2.62
326
średnia: 2.22
Bramki stracone
326
średnia: 2.22
385
średnia: 2.62
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 147
145 z 147
5 z 147
142 z 147
22 z 147
125 z 147
44 z 147
103 z 147
73 z 147
74 z 147
95 z 147
52 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 14 | 9.52 % |
| 1:1 | 9 | 6.12 % |
| 2:1 | 9 | 6.12 % |
| 1:3 | 8 | 5.44 % |
| 3:0 | 7 | 4.76 % |
| 2:3 | 6 | 4.08 % |
| 4:2 | 6 | 4.08 % |
| 3:2 | 5 | 3.4 % |
| 0:2 | 5 | 3.4 % |
| 3:1 | 5 | 3.4 % |
| 4:1 | 5 | 3.4 % |
| 1:2 | 3 | 2.04 % |
| 2:0 | 3 | 2.04 % |
| 2:4 | 3 | 2.04 % |
| 0:3 | 3 | 2.04 % |
| 1:4 | 3 | 2.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:5 | 3 | 2.04 % |
| 5:1 | 3 | 2.04 % |
| 1:5 | 3 | 2.04 % |
| 6:1 | 3 | 2.04 % |
| 6:0 | 3 | 2.04 % |
| 7:0 | 3 | 2.04 % |
| 0:0 | 2 | 1.36 % |
| 3:3 | 2 | 1.36 % |
| 4:4 | 2 | 1.36 % |
| 1:0 | 2 | 1.36 % |
| 0:4 | 2 | 1.36 % |
| 6:2 | 2 | 1.36 % |
| 0:5 | 2 | 1.36 % |
| 7:2 | 2 | 1.36 % |
| 0:6 | 2 | 1.36 % |
| 0:1 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:4 | 1 | 0.68 % |
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| 5:3 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 3:7 | 1 | 0.68 % |
| 5:0 | 1 | 0.68 % |
| 2:7 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 0:8 | 1 | 0.68 % |
| 8:0 | 1 | 0.68 % |
| 1:9 | 1 | 0.68 % |
| 11:3 | 1 | 0.68 % |
| 9:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:9 | 1 | 0.68 % |
| 12:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4134%Wygrana przynajmniej 1 bramką2622%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2319%Wygrana 3 bramkami i więcej3025%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















