Wiar Sierakośce Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
70
50 %
45
32.14 %
25
17.86 %
Bramki zdobyte
360
średnia: 2.57
272
średnia: 1.94
Bramki stracone
272
średnia: 1.94
360
średnia: 2.57
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 140
136 z 140
12 z 140
128 z 140
31 z 140
109 z 140
49 z 140
91 z 140
80 z 140
60 z 140
98 z 140
42 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 10 | 7.14 % |
| 2:0 | 9 | 6.43 % |
| 1:1 | 7 | 5 % |
| 1:2 | 7 | 5 % |
| 3:1 | 6 | 4.29 % |
| 4:0 | 6 | 4.29 % |
| 2:1 | 5 | 3.57 % |
| 3:2 | 5 | 3.57 % |
| 1:3 | 5 | 3.57 % |
| 5:1 | 5 | 3.57 % |
| 0:0 | 4 | 2.86 % |
| 1:0 | 4 | 2.86 % |
| 0:1 | 4 | 2.86 % |
| 4:1 | 4 | 2.86 % |
| 0:4 | 4 | 2.86 % |
| 5:0 | 4 | 2.86 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:3 | 3 | 2.14 % |
| 0:2 | 3 | 2.14 % |
| 3:0 | 3 | 2.14 % |
| 0:3 | 3 | 2.14 % |
| 2:3 | 2 | 1.43 % |
| 3:4 | 2 | 1.43 % |
| 4:2 | 2 | 1.43 % |
| 1:4 | 2 | 1.43 % |
| 5:2 | 2 | 1.43 % |
| 1:5 | 2 | 1.43 % |
| 6:1 | 2 | 1.43 % |
| 6:0 | 2 | 1.43 % |
| 0:6 | 2 | 1.43 % |
| 9:2 | 2 | 1.43 % |
| 9:0 | 2 | 1.43 % |
| 4:4 | 1 | 0.71 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:3 | 1 | 0.71 % |
| 5:4 | 1 | 0.71 % |
| 2:4 | 1 | 0.71 % |
| 2:5 | 1 | 0.71 % |
| 6:3 | 1 | 0.71 % |
| 7:4 | 1 | 0.71 % |
| 2:6 | 1 | 0.71 % |
| 7:3 | 1 | 0.71 % |
| 3:7 | 1 | 0.71 % |
| 0:5 | 1 | 0.71 % |
| 1:6 | 1 | 0.71 % |
| 7:1 | 1 | 0.71 % |
| 8:1 | 1 | 0.71 % |
| 1:8 | 1 | 0.71 % |
| 1:9 | 1 | 0.71 % |
| 1:11 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5143%Wygrana przynajmniej 1 bramką2319%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1412%Wygrana 3 bramkami i więcej3126%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe












