GKS Gródek Tabela

Podlaskie | Klasa okręgowa | podlaska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
90
45.45 %
Zwycięstwa gości
77
38.89 %
Remisy
31
15.66 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
466
średnia: 2.35
Gości
383
średnia: 1.93

Bramki stracone

Gospodarzy
383
średnia: 1.93
Gości
466
średnia: 2.35

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.02%
4 z 198
0.5
97.98%
194 z 198
6.06%
12 z 198
1.5
93.94%
186 z 198
20.71%
41 z 198
2.5
79.29%
157 z 198
39.9%
79 z 198
3.5
60.1%
119 z 198
55.56%
110 z 198
4.5
44.44%
88 z 198
76.26%
151 z 198
5.5
23.74%
47 z 198

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 16 8.08 %
2:1 11 5.56 %
2:3 11 5.56 %
0:3 11 5.56 %
2:2 9 4.55 %
1:2 8 4.04 %
3:2 8 4.04 %
2:4 8 4.04 %
3:0 8 4.04 %
5:0 8 4.04 %
0:2 7 3.54 %
1:3 7 3.54 %
3:1 7 3.54 %
4:1 7 3.54 %
2:0 6 3.03 %
1:4 6 3.03 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 5 2.53 %
0:0 4 2.02 %
4:2 4 2.02 %
4:0 4 2.02 %
0:4 4 2.02 %
6:0 4 2.02 %
7:0 4 2.02 %
0:1 3 1.52 %
3:3 2 1.01 %
5:3 2 1.01 %
5:2 2 1.01 %
5:1 2 1.01 %
0:6 2 1.01 %
4:3 1 0.51 %
3:4 1 0.51 %
4:5 1 0.51 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.51 %
6:4 1 0.51 %
2:5 1 0.51 %
1:5 1 0.51 %
6:2 1 0.51 %
0:5 1 0.51 %
1:7 1 0.51 %
7:1 1 0.51 %
1:8 1 0.51 %
10:3 1 0.51 %
0:8 1 0.51 %
8:0 1 0.51 %
10:1 1 0.51 %
11:0 1 0.51 %
0:12 1 0.51 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    75
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    41
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    30
    18%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe