KS II Wasilków Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
90
45.45 %
77
38.89 %
31
15.66 %
Bramki zdobyte
466
średnia: 2.35
383
średnia: 1.93
Bramki stracone
383
średnia: 1.93
466
średnia: 2.35
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 198
194 z 198
12 z 198
186 z 198
41 z 198
157 z 198
79 z 198
119 z 198
110 z 198
88 z 198
151 z 198
47 z 198
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 16 | 8.08 % |
| 2:1 | 11 | 5.56 % |
| 2:3 | 11 | 5.56 % |
| 0:3 | 11 | 5.56 % |
| 2:2 | 9 | 4.55 % |
| 1:2 | 8 | 4.04 % |
| 3:2 | 8 | 4.04 % |
| 2:4 | 8 | 4.04 % |
| 3:0 | 8 | 4.04 % |
| 5:0 | 8 | 4.04 % |
| 0:2 | 7 | 3.54 % |
| 1:3 | 7 | 3.54 % |
| 3:1 | 7 | 3.54 % |
| 4:1 | 7 | 3.54 % |
| 2:0 | 6 | 3.03 % |
| 1:4 | 6 | 3.03 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:0 | 5 | 2.53 % |
| 0:0 | 4 | 2.02 % |
| 4:2 | 4 | 2.02 % |
| 4:0 | 4 | 2.02 % |
| 0:4 | 4 | 2.02 % |
| 6:0 | 4 | 2.02 % |
| 7:0 | 4 | 2.02 % |
| 0:1 | 3 | 1.52 % |
| 3:3 | 2 | 1.01 % |
| 5:3 | 2 | 1.01 % |
| 5:2 | 2 | 1.01 % |
| 5:1 | 2 | 1.01 % |
| 0:6 | 2 | 1.01 % |
| 4:3 | 1 | 0.51 % |
| 3:4 | 1 | 0.51 % |
| 4:5 | 1 | 0.51 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:5 | 1 | 0.51 % |
| 6:4 | 1 | 0.51 % |
| 2:5 | 1 | 0.51 % |
| 1:5 | 1 | 0.51 % |
| 6:2 | 1 | 0.51 % |
| 0:5 | 1 | 0.51 % |
| 1:7 | 1 | 0.51 % |
| 7:1 | 1 | 0.51 % |
| 1:8 | 1 | 0.51 % |
| 10:3 | 1 | 0.51 % |
| 0:8 | 1 | 0.51 % |
| 8:0 | 1 | 0.51 % |
| 10:1 | 1 | 0.51 % |
| 11:0 | 1 | 0.51 % |
| 0:12 | 1 | 0.51 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7544%Wygrana przynajmniej 1 bramką4124%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3018%Wygrana 3 bramkami i więcej2515%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















