Bielawianka Bielawa (k) Tabela

Polska | Rozgrywki kobiece | 2. Liga, gr. południowa
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
49
45.79 %
Zwycięstwa gości
35
32.71 %
Remisy
23
21.5 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
232
średnia: 2.17
Gości
172
średnia: 1.61

Bramki stracone

Gospodarzy
172
średnia: 1.61
Gości
232
średnia: 2.17

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.61%
6 z 107
0.5
94.39%
101 z 107
15.89%
17 z 107
1.5
84.11%
90 z 107
28.97%
31 z 107
2.5
71.03%
76 z 107
50.47%
54 z 107
3.5
49.53%
53 z 107
66.36%
71 z 107
4.5
33.64%
36 z 107
79.44%
85 z 107
5.5
20.56%
22 z 107

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 8 7.48 %
1:0 8 7.48 %
2:2 7 6.54 %
1:2 7 6.54 %
0:0 6 5.61 %
2:1 6 5.61 %
1:3 5 4.67 %
3:0 5 4.67 %
0:3 5 4.67 %
4:1 5 4.67 %
0:2 4 3.74 %
0:1 3 2.8 %
3:2 3 2.8 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 3 2.8 %
1:5 3 2.8 %
5:0 3 2.8 %
3:3 2 1.87 %
2:0 2 1.87 %
6:1 2 1.87 %
6:0 2 1.87 %
7:0 2 1.87 %
2:3 1 0.93 %
3:4 1 0.93 %
5:4 1 0.93 %
3:1 1 0.93 %
2:4 1 0.93 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 0.93 %
1:4 1 0.93 %
3:6 1 0.93 %
6:3 1 0.93 %
0:4 1 0.93 %
5:1 1 0.93 %
6:2 1 0.93 %
7:3 1 0.93 %
0:5 1 0.93 %
7:1 1 0.93 %
2:8 1 0.93 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    45
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe