Brzezina Osiek Tabela

Małopolskie | 5. Liga | małopolska zachód
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
84
43.75 %
Zwycięstwa gości
63
32.81 %
Remisy
45
23.44 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
353
średnia: 1.84
Gości
304
średnia: 1.58

Bramki stracone

Gospodarzy
304
średnia: 1.58
Gości
353
średnia: 1.84

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.65%
7 z 192
0.5
96.35%
185 z 192
16.67%
32 z 192
1.5
83.33%
160 z 192
34.9%
67 z 192
2.5
65.1%
125 z 192
58.85%
113 z 192
3.5
41.15%
79 z 192
74.48%
143 z 192
4.5
25.52%
49 z 192
86.46%
166 z 192
5.5
13.54%
26 z 192

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 22 11.46 %
1:0 16 8.33 %
1:2 15 7.81 %
2:1 15 7.81 %
2:2 14 7.29 %
3:2 10 5.21 %
0:1 9 4.69 %
3:0 9 4.69 %
0:0 7 3.65 %
0:2 7 3.65 %
0:3 7 3.65 %
2:0 6 3.13 %
4:0 6 3.13 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 4 2.08 %
1:3 4 2.08 %
3:1 4 2.08 %
1:4 4 2.08 %
5:2 3 1.56 %
6:2 3 1.56 %
3:3 2 1.04 %
3:4 2 1.04 %
4:2 2 1.04 %
2:4 2 1.04 %
4:1 2 1.04 %
0:4 2 1.04 %
2:6 2 1.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 1.04 %
1:6 2 1.04 %
4:3 1 0.52 %
3:5 1 0.52 %
5:3 1 0.52 %
7:4 1 0.52 %
1:5 1 0.52 %
0:5 1 0.52 %
6:1 1 0.52 %
8:3 1 0.52 %
6:0 1 0.52 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    73
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    47
    31%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Legion Bydlin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.