Budowlani Jazowsko Tabela

Małopolskie | Liga okręgowa | Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2026/27

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
43
51.19 %
Zwycięstwa gości
31
36.9 %
Remisy
10
11.9 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
204
średnia: 2.43
Gości
171
średnia: 2.04

Bramki stracone

Gospodarzy
171
średnia: 2.04
Gości
204
średnia: 2.43

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.57%
3 z 84
0.5
96.43%
81 z 84
5.95%
5 z 84
1.5
94.05%
79 z 84
20.24%
17 z 84
2.5
79.76%
67 z 84
38.1%
32 z 84
3.5
61.9%
52 z 84
54.76%
46 z 84
4.5
45.24%
38 z 84
75%
63 z 84
5.5
25%
21 z 84

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 6 7.14 %
3:2 6 7.14 %
1:1 5 5.95 %
3:1 5 5.95 %
1:2 4 4.76 %
0:2 4 4.76 %
0:0 3 3.57 %
2:3 3 3.57 %
2:0 3 3.57 %
1:3 3 3.57 %
3:0 3 3.57 %
0:5 3 3.57 %
2:2 2 2.38 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 2 2.38 %
4:3 2 2.38 %
0:3 2 2.38 %
1:4 2 2.38 %
4:1 2 2.38 %
0:4 2 2.38 %
4:0 2 2.38 %
5:1 2 2.38 %
6:1 2 2.38 %
0:1 1 1.19 %
1:0 1 1.19 %
5:4 1 1.19 %
4:2 1 1.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:6 1 1.19 %
5:2 1 1.19 %
1:5 1 1.19 %
6:2 1 1.19 %
8:4 1 1.19 %
5:0 1 1.19 %
1:6 1 1.19 %
3:8 1 1.19 %
6:0 1 1.19 %
0:6 1 1.19 %
9:2 1 1.19 %
10:0 1 1.19 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    28
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    31%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    19%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe