Drzonkowianka Racula Tabela

Lubuskie | Klasa A | Zielona Góra II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
70
47.95 %
Zwycięstwa gości
53
36.3 %
Remisy
23
15.75 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
368
średnia: 2.52
Gości
329
średnia: 2.25

Bramki stracone

Gospodarzy
329
średnia: 2.25
Gości
368
średnia: 2.52

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.05%
3 z 146
0.5
97.95%
143 z 146
8.9%
13 z 146
1.5
91.1%
133 z 146
16.44%
24 z 146
2.5
83.56%
122 z 146
33.56%
49 z 146
3.5
66.44%
97 z 146
51.37%
75 z 146
4.5
48.63%
71 z 146
62.33%
91 z 146
5.5
37.67%
55 z 146

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 10 6.85 %
2:2 9 6.16 %
3:1 8 5.48 %
2:1 7 4.79 %
1:0 6 4.11 %
3:2 6 4.11 %
3:0 6 4.11 %
1:1 5 3.42 %
3:3 5 3.42 %
1:3 5 3.42 %
5:1 5 3.42 %
0:1 4 2.74 %
4:3 4 2.74 %
2:4 4 2.74 %
1:4 4 2.74 %
7:1 4 2.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:0 3 2.05 %
0:2 3 2.05 %
2:0 3 2.05 %
4:2 3 2.05 %
1:5 3 2.05 %
6:1 3 2.05 %
1:6 3 2.05 %
6:0 3 2.05 %
2:3 2 1.37 %
0:3 2 1.37 %
4:1 2 1.37 %
0:4 2 1.37 %
4:0 2 1.37 %
5:0 2 1.37 %
1:7 2 1.37 %
1:8 2 1.37 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.68 %
3:4 1 0.68 %
5:3 1 0.68 %
6:4 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
2:8 1 0.68 %
3:9 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %
9:2 1 0.68 %
9:0 1 0.68 %
0:16 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    39
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe