Iskra Tarnów (k) Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
49
45.79 %
35
32.71 %
23
21.5 %
Bramki zdobyte
232
średnia: 2.17
172
średnia: 1.61
Bramki stracone
172
średnia: 1.61
232
średnia: 2.17
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej6 z 107
101 z 107
17 z 107
90 z 107
31 z 107
76 z 107
54 z 107
53 z 107
71 z 107
36 z 107
85 z 107
22 z 107
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 8 | 7.48 % |
| 1:0 | 8 | 7.48 % |
| 2:2 | 7 | 6.54 % |
| 1:2 | 7 | 6.54 % |
| 0:0 | 6 | 5.61 % |
| 2:1 | 6 | 5.61 % |
| 1:3 | 5 | 4.67 % |
| 3:0 | 5 | 4.67 % |
| 0:3 | 5 | 4.67 % |
| 4:1 | 5 | 4.67 % |
| 0:2 | 4 | 3.74 % |
| 0:1 | 3 | 2.8 % |
| 3:2 | 3 | 2.8 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:0 | 3 | 2.8 % |
| 1:5 | 3 | 2.8 % |
| 5:0 | 3 | 2.8 % |
| 3:3 | 2 | 1.87 % |
| 2:0 | 2 | 1.87 % |
| 6:1 | 2 | 1.87 % |
| 6:0 | 2 | 1.87 % |
| 7:0 | 2 | 1.87 % |
| 2:3 | 1 | 0.93 % |
| 3:4 | 1 | 0.93 % |
| 5:4 | 1 | 0.93 % |
| 3:1 | 1 | 0.93 % |
| 2:4 | 1 | 0.93 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:2 | 1 | 0.93 % |
| 1:4 | 1 | 0.93 % |
| 3:6 | 1 | 0.93 % |
| 6:3 | 1 | 0.93 % |
| 0:4 | 1 | 0.93 % |
| 5:1 | 1 | 0.93 % |
| 6:2 | 1 | 0.93 % |
| 7:3 | 1 | 0.93 % |
| 0:5 | 1 | 0.93 % |
| 7:1 | 1 | 0.93 % |
| 2:8 | 1 | 0.93 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4550%Wygrana przynajmniej 1 bramką1921%Wygrana przynajmniej 2 bramkami89%Wygrana 3 bramkami i więcej1820%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















