KS II Kutno Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
73
52.9 %
58
42.03 %
7
5.07 %
Bramki zdobyte
453
średnia: 3.28
319
średnia: 2.31
Bramki stracone
319
średnia: 2.31
453
średnia: 3.28
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 138
137 z 138
8 z 138
130 z 138
19 z 138
119 z 138
33 z 138
105 z 138
53 z 138
85 z 138
71 z 138
67 z 138
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:3 | 8 | 5.8 % |
| 5:1 | 7 | 5.07 % |
| 1:2 | 6 | 4.35 % |
| 6:0 | 6 | 4.35 % |
| 1:0 | 5 | 3.62 % |
| 3:2 | 5 | 3.62 % |
| 0:2 | 4 | 2.9 % |
| 2:0 | 4 | 2.9 % |
| 2:4 | 4 | 2.9 % |
| 3:0 | 4 | 2.9 % |
| 1:4 | 4 | 2.9 % |
| 0:4 | 4 | 2.9 % |
| 1:1 | 3 | 2.17 % |
| 4:3 | 3 | 2.17 % |
| 3:1 | 3 | 2.17 % |
| 0:3 | 3 | 2.17 % |
| 4:0 | 3 | 2.17 % |
| 1:5 | 3 | 2.17 % |
| 0:5 | 3 | 2.17 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:1 | 3 | 2.17 % |
| 8:1 | 3 | 2.17 % |
| 2:2 | 2 | 1.45 % |
| 0:1 | 2 | 1.45 % |
| 2:3 | 2 | 1.45 % |
| 4:2 | 2 | 1.45 % |
| 5:3 | 2 | 1.45 % |
| 4:1 | 2 | 1.45 % |
| 5:2 | 2 | 1.45 % |
| 2:5 | 2 | 1.45 % |
| 3:6 | 2 | 1.45 % |
| 6:3 | 2 | 1.45 % |
| 5:0 | 2 | 1.45 % |
| 1:6 | 2 | 1.45 % |
| 6:1 | 2 | 1.45 % |
| 0:8 | 2 | 1.45 % |
| 10:1 | 2 | 1.45 % |
| 12:0 | 2 | 1.45 % |
| 0:0 | 1 | 0.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:3 | 1 | 0.72 % |
| 2:1 | 1 | 0.72 % |
| 3:4 | 1 | 0.72 % |
| 4:5 | 1 | 0.72 % |
| 2:6 | 1 | 0.72 % |
| 3:8 | 1 | 0.72 % |
| 4:9 | 1 | 0.72 % |
| 8:2 | 1 | 0.72 % |
| 7:0 | 1 | 0.72 % |
| 8:0 | 1 | 0.72 % |
| 9:1 | 1 | 0.72 % |
| 9:0 | 1 | 0.72 % |
| 0:10 | 1 | 0.72 % |
| 11:1 | 1 | 0.72 % |
| 1:11 | 1 | 0.72 % |
| 11:0 | 1 | 0.72 % |
| 13:1 | 1 | 0.72 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5038%Wygrana przynajmniej 1 bramką1914%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1914%Wygrana 3 bramkami i więcej4433%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Start Złaków Borowy wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.
















