KS Wasilków Tabela

Polska | 3. Liga | grupa I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
121
44.81 %
Zwycięstwa gości
103
38.15 %
Remisy
46
17.04 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
500
średnia: 1.85
Gości
402
średnia: 1.49

Bramki stracone

Gospodarzy
402
średnia: 1.49
Gości
500
średnia: 1.85

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.59%
7 z 270
0.5
97.41%
263 z 270
13.7%
37 z 270
1.5
86.3%
233 z 270
33.7%
91 z 270
2.5
66.3%
179 z 270
60.74%
164 z 270
3.5
39.26%
106 z 270
74.07%
200 z 270
4.5
25.93%
70 z 270
89.63%
242 z 270
5.5
10.37%
28 z 270

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 27 10 %
2:1 26 9.63 %
1:1 25 9.26 %
0:1 18 6.67 %
0:2 15 5.56 %
2:0 14 5.19 %
3:1 13 4.81 %
3:0 13 4.81 %
1:0 12 4.44 %
2:3 12 4.44 %
4:1 12 4.44 %
3:2 9 3.33 %
2:2 8 2.96 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 8 2.96 %
0:0 7 2.59 %
0:3 7 2.59 %
3:3 5 1.85 %
4:0 5 1.85 %
5:0 5 1.85 %
1:4 3 1.11 %
3:4 2 0.74 %
2:4 2 0.74 %
4:2 2 0.74 %
0:4 2 0.74 %
5:1 2 0.74 %
1:5 2 0.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 2 0.74 %
6:0 2 0.74 %
7:0 2 0.74 %
4:4 1 0.37 %
6:4 1 0.37 %
2:5 1 0.37 %
3:6 1 0.37 %
2:6 1 0.37 %
0:5 1 0.37 %
7:1 1 0.37 %
0:7 1 0.37 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    104
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    76
    33%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    11%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe