Legionovia Legionowo Tabela

Mazowieckie | 4. Liga | mazowiecka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
111
44.05 %
Zwycięstwa gości
102
40.48 %
Remisy
39
15.48 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
468
średnia: 1.86
Gości
423
średnia: 1.68

Bramki stracone

Gospodarzy
423
średnia: 1.68
Gości
468
średnia: 1.86

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.98%
5 z 252
0.5
98.02%
247 z 252
15.08%
38 z 252
1.5
84.92%
214 z 252
28.97%
73 z 252
2.5
71.03%
179 z 252
54.37%
137 z 252
3.5
45.63%
115 z 252
71.83%
181 z 252
4.5
28.17%
71 z 252
84.92%
214 z 252
5.5
15.08%
38 z 252

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 24 9.52 %
2:1 22 8.73 %
0:1 19 7.54 %
2:2 17 6.75 %
1:0 14 5.56 %
1:1 12 4.76 %
2:0 12 4.76 %
2:3 11 4.37 %
0:2 11 4.37 %
3:1 11 4.37 %
3:0 10 3.97 %
3:2 9 3.57 %
1:3 8 3.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 8 3.17 %
0:3 8 3.17 %
5:0 6 2.38 %
0:0 5 1.98 %
5:1 5 1.98 %
1:4 4 1.59 %
4:0 4 1.59 %
0:4 4 1.59 %
3:3 3 1.19 %
4:3 3 1.19 %
4:4 2 0.79 %
3:4 2 0.79 %
2:4 2 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 2 0.79 %
1:5 2 0.79 %
2:6 2 0.79 %
5:3 1 0.4 %
2:5 1 0.4 %
3:6 1 0.4 %
6:2 1 0.4 %
0:5 1 0.4 %
1:6 1 0.4 %
6:1 1 0.4 %
6:0 1 0.4 %
7:0 1 0.4 %
0:9 1 0.4 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    97
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    71
    33%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    30
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    9%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe