Motor Lubawa Tabela

Warmińsko-Mazurskie | Klasa okręgowa | warmińsko-mazurska II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
100
50.25 %
Zwycięstwa gości
69
34.67 %
Remisy
30
15.08 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
482
średnia: 2.42
Gości
361
średnia: 1.81

Bramki stracone

Gospodarzy
361
średnia: 1.81
Gości
482
średnia: 2.42

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.51%
3 z 199
0.5
98.49%
196 z 199
8.54%
17 z 199
1.5
91.46%
182 z 199
24.62%
49 z 199
2.5
75.38%
150 z 199
46.73%
93 z 199
3.5
53.27%
106 z 199
59.8%
119 z 199
4.5
40.2%
80 z 199
73.87%
147 z 199
5.5
26.13%
52 z 199

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 18 9.05 %
1:2 17 8.54 %
2:1 13 6.53 %
3:2 12 6.03 %
1:0 10 5.03 %
3:0 9 4.52 %
2:0 8 4.02 %
4:0 8 4.02 %
1:3 7 3.52 %
2:3 6 3.02 %
0:2 6 3.02 %
3:1 6 3.02 %
0:3 5 2.51 %
4:1 5 2.51 %
5:1 5 2.51 %
0:6 5 2.51 %
3:3 4 2.01 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 4 2.01 %
2:4 4 2.01 %
0:0 3 1.51 %
2:2 3 1.51 %
5:3 3 1.51 %
1:4 3 1.51 %
7:0 3 1.51 %
3:4 2 1.01 %
3:5 2 1.01 %
2:5 2 1.01 %
0:4 2 1.01 %
5:0 2 1.01 %
1:7 2 1.01 %
10:1 2 1.01 %
4:4 1 0.5 %
5:5 1 0.5 %
4:3 1 0.5 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 0.5 %
6:4 1 0.5 %
5:2 1 0.5 %
6:3 1 0.5 %
6:2 1 0.5 %
6:1 1 0.5 %
2:7 1 0.5 %
6:0 1 0.5 %
7:1 1 0.5 %
8:2 1 0.5 %
8:1 1 0.5 %
9:2 1 0.5 %
8:0 1 0.5 %
0:9 1 0.5 %
11:1 1 0.5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    68
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    51
    30%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    29
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe