Polonia Nysa Tabela

Polska | 3. Liga | grupa III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
112
40.88 %
Zwycięstwa gości
98
35.77 %
Remisy
64
23.36 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
458
średnia: 1.67
Gości
408
średnia: 1.49

Bramki stracone

Gospodarzy
408
średnia: 1.49
Gości
458
średnia: 1.67

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.11%
14 z 274
0.5
94.89%
260 z 274
17.88%
49 z 274
1.5
82.12%
225 z 274
34.31%
94 z 274
2.5
65.69%
180 z 274
63.5%
174 z 274
3.5
36.5%
100 z 274
80.66%
221 z 274
4.5
19.34%
53 z 274
91.24%
250 z 274
5.5
8.76%
24 z 274

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 32 11.68 %
1:1 28 10.22 %
1:0 22 8.03 %
2:1 20 7.3 %
2:2 18 6.57 %
3:0 16 5.84 %
0:0 14 5.11 %
0:1 13 4.74 %
0:3 12 4.38 %
3:2 10 3.65 %
3:1 10 3.65 %
1:3 10 3.65 %
2:0 9 3.28 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 8 2.92 %
5:0 7 2.55 %
0:4 6 2.19 %
2:3 4 1.46 %
3:3 3 1.09 %
4:1 3 1.09 %
1:4 3 1.09 %
4:0 3 1.09 %
3:4 2 0.73 %
4:2 2 0.73 %
2:4 2 0.73 %
1:5 2 0.73 %
5:1 2 0.73 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 2 0.73 %
7:2 2 0.73 %
5:5 1 0.36 %
5:4 1 0.36 %
5:2 1 0.36 %
6:3 1 0.36 %
6:2 1 0.36 %
1:6 1 0.36 %
6:0 1 0.36 %
0:7 1 0.36 %
7:0 1 0.36 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    115
    51%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    69
    31%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    7%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Stal Jasień wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.