Poprad Muszyna Tabela

Małopolskie | 4. Liga | małopolska
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
127
45.85 %
Zwycięstwa gości
83
29.96 %
Remisy
67
24.19 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
516
średnia: 1.86
Gości
403
średnia: 1.45

Bramki stracone

Gospodarzy
403
średnia: 1.45
Gości
516
średnia: 1.86

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.86%
19 z 277
0.5
93.14%
258 z 277
20.94%
58 z 277
1.5
79.06%
219 z 277
36.82%
102 z 277
2.5
63.18%
175 z 277
56.68%
157 z 277
3.5
43.32%
120 z 277
73.29%
203 z 277
4.5
26.71%
74 z 277
84.84%
235 z 277
5.5
15.16%
42 z 277

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 22 7.94 %
1:0 22 7.94 %
0:0 19 6.86 %
1:2 19 6.86 %
2:0 19 6.86 %
2:2 17 6.14 %
0:1 17 6.14 %
2:1 15 5.42 %
3:2 13 4.69 %
3:1 12 4.33 %
3:0 11 3.97 %
0:3 10 3.61 %
1:3 8 2.89 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 7 2.53 %
4:1 6 2.17 %
5:1 6 2.17 %
2:3 5 1.81 %
0:4 5 1.81 %
2:4 4 1.44 %
4:2 4 1.44 %
4:0 4 1.44 %
5:0 4 1.44 %
0:2 3 1.08 %
5:3 3 1.08 %
1:4 3 1.08 %
1:5 3 1.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 2 0.72 %
4:5 2 0.72 %
5:2 2 0.72 %
4:3 1 0.36 %
3:4 1 0.36 %
6:3 1 0.36 %
0:5 1 0.36 %
1:6 1 0.36 %
6:1 1 0.36 %
0:6 1 0.36 %
7:0 1 0.36 %
8:1 1 0.36 %
8:0 1 0.36 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    118
    52%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    56
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    31
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    10%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe