Rekord Bielsko-Biała (k) Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
51
43.22 %
48
40.68 %
19
16.1 %
Bramki zdobyte
200
średnia: 1.69
203
średnia: 1.72
Bramki stracone
203
średnia: 1.72
200
średnia: 1.69
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 118
113 z 118
24 z 118
94 z 118
41 z 118
77 z 118
64 z 118
54 z 118
84 z 118
34 z 118
102 z 118
16 z 118
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 10 | 8.47 % |
| 1:0 | 9 | 7.63 % |
| 2:1 | 9 | 7.63 % |
| 1:1 | 8 | 6.78 % |
| 1:3 | 6 | 5.08 % |
| 0:3 | 6 | 5.08 % |
| 3:0 | 6 | 5.08 % |
| 0:0 | 5 | 4.24 % |
| 2:0 | 5 | 4.24 % |
| 2:3 | 4 | 3.39 % |
| 0:2 | 4 | 3.39 % |
| 3:1 | 4 | 3.39 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 4 | 3.39 % |
| 4:0 | 4 | 3.39 % |
| 2:2 | 3 | 2.54 % |
| 3:2 | 3 | 2.54 % |
| 0:4 | 3 | 2.54 % |
| 0:5 | 3 | 2.54 % |
| 3:3 | 2 | 1.69 % |
| 1:2 | 2 | 1.69 % |
| 4:1 | 2 | 1.69 % |
| 2:5 | 2 | 1.69 % |
| 5:0 | 2 | 1.69 % |
| 0:6 | 2 | 1.69 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:4 | 1 | 0.85 % |
| 4:2 | 1 | 0.85 % |
| 5:3 | 1 | 0.85 % |
| 5:1 | 1 | 0.85 % |
| 1:5 | 1 | 0.85 % |
| 6:1 | 1 | 0.85 % |
| 7:2 | 1 | 0.85 % |
| 7:1 | 1 | 0.85 % |
| 7:0 | 1 | 0.85 % |
| 0:8 | 1 | 0.85 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6159%Wygrana przynajmniej 1 bramką1817%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1212%Wygrana 3 bramkami i więcej1313%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















