Relax Radziwiłłów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
72
49.32 %
54
36.99 %
20
13.7 %
Bramki zdobyte
384
średnia: 2.63
312
średnia: 2.14
Bramki stracone
312
średnia: 2.14
384
średnia: 2.63
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 146
143 z 146
10 z 146
136 z 146
25 z 146
121 z 146
45 z 146
101 z 146
69 z 146
77 z 146
98 z 146
48 z 146
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:1 | 7 | 4.79 % |
| 2:2 | 6 | 4.11 % |
| 1:2 | 6 | 4.11 % |
| 2:0 | 6 | 4.11 % |
| 3:1 | 6 | 4.11 % |
| 3:0 | 6 | 4.11 % |
| 1:1 | 5 | 3.42 % |
| 0:1 | 5 | 3.42 % |
| 2:1 | 5 | 3.42 % |
| 3:2 | 5 | 3.42 % |
| 2:3 | 5 | 3.42 % |
| 4:0 | 5 | 3.42 % |
| 5:0 | 5 | 3.42 % |
| 4:4 | 4 | 2.74 % |
| 0:2 | 4 | 2.74 % |
| 1:3 | 4 | 2.74 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:4 | 4 | 2.74 % |
| 5:1 | 4 | 2.74 % |
| 0:0 | 3 | 2.05 % |
| 4:3 | 3 | 2.05 % |
| 2:4 | 3 | 2.05 % |
| 0:3 | 3 | 2.05 % |
| 5:2 | 3 | 2.05 % |
| 0:4 | 3 | 2.05 % |
| 1:5 | 3 | 2.05 % |
| 0:5 | 3 | 2.05 % |
| 3:3 | 2 | 1.37 % |
| 1:0 | 2 | 1.37 % |
| 3:4 | 2 | 1.37 % |
| 5:4 | 2 | 1.37 % |
| 4:2 | 2 | 1.37 % |
| 3:6 | 2 | 1.37 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:1 | 2 | 1.37 % |
| 8:0 | 2 | 1.37 % |
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:5 | 1 | 0.68 % |
| 2:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 2:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 4:8 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 6:0 | 1 | 0.68 % |
| 7:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
| 0:8 | 1 | 0.68 % |
| 0:10 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5240%Wygrana przynajmniej 1 bramką3023%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1512%Wygrana 3 bramkami i więcej3225%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















