Sparta Marki Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
54
53.47 %
41
40.59 %
6
5.94 %
Bramki zdobyte
303
średnia: 3
226
średnia: 2.24
Bramki stracone
226
średnia: 2.24
303
średnia: 3
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 101
100 z 101
6 z 101
95 z 101
11 z 101
90 z 101
29 z 101
72 z 101
41 z 101
60 z 101
57 z 101
44 z 101
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 6 | 5.94 % |
| 4:1 | 6 | 5.94 % |
| 2:1 | 5 | 4.95 % |
| 3:0 | 5 | 4.95 % |
| 0:3 | 5 | 4.95 % |
| 0:1 | 4 | 3.96 % |
| 3:4 | 4 | 3.96 % |
| 6:0 | 4 | 3.96 % |
| 2:2 | 3 | 2.97 % |
| 1:2 | 3 | 2.97 % |
| 3:2 | 3 | 2.97 % |
| 2:3 | 3 | 2.97 % |
| 0:2 | 3 | 2.97 % |
| 5:1 | 3 | 2.97 % |
| 1:7 | 3 | 2.97 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:3 | 2 | 1.98 % |
| 1:3 | 2 | 1.98 % |
| 4:2 | 2 | 1.98 % |
| 2:4 | 2 | 1.98 % |
| 5:3 | 2 | 1.98 % |
| 1:4 | 2 | 1.98 % |
| 1:5 | 2 | 1.98 % |
| 0:6 | 2 | 1.98 % |
| 7:0 | 2 | 1.98 % |
| 9:2 | 2 | 1.98 % |
| 8:0 | 2 | 1.98 % |
| 9:1 | 2 | 1.98 % |
| 0:0 | 1 | 0.99 % |
| 1:1 | 1 | 0.99 % |
| 3:3 | 1 | 0.99 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:0 | 1 | 0.99 % |
| 5:4 | 1 | 0.99 % |
| 4:5 | 1 | 0.99 % |
| 2:0 | 1 | 0.99 % |
| 0:4 | 1 | 0.99 % |
| 6:2 | 1 | 0.99 % |
| 2:6 | 1 | 0.99 % |
| 3:7 | 1 | 0.99 % |
| 5:0 | 1 | 0.99 % |
| 0:5 | 1 | 0.99 % |
| 6:1 | 1 | 0.99 % |
| 7:1 | 1 | 0.99 % |
| 8:1 | 1 | 0.99 % |
| 3:11 | 1 | 0.99 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3334%Wygrana przynajmniej 1 bramką2223%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1415%Wygrana 3 bramkami i więcej2728%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Progres II Warszawa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.















