Stal Mielec Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
118
40.97 %
90
31.25 %
80
27.78 %
Bramki zdobyte
459
średnia: 1.59
394
średnia: 1.37
Bramki stracone
394
średnia: 1.37
459
średnia: 1.59
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej12 z 288
276 z 288
43 z 288
245 z 288
117 z 288
171 z 288
195 z 288
93 z 288
244 z 288
44 z 288
274 z 288
14 z 288
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 45 | 15.63 % |
| 2:1 | 35 | 12.15 % |
| 1:2 | 28 | 9.72 % |
| 2:2 | 20 | 6.94 % |
| 0:1 | 17 | 5.9 % |
| 2:0 | 17 | 5.9 % |
| 1:0 | 14 | 4.86 % |
| 3:1 | 13 | 4.51 % |
| 0:0 | 12 | 4.17 % |
| 0:2 | 12 | 4.17 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 10 | 3.47 % |
| 3:2 | 10 | 3.47 % |
| 3:0 | 10 | 3.47 % |
| 4:0 | 7 | 2.43 % |
| 0:3 | 5 | 1.74 % |
| 0:4 | 5 | 1.74 % |
| 1:3 | 4 | 1.39 % |
| 1:4 | 4 | 1.39 % |
| 3:3 | 3 | 1.04 % |
| 4:1 | 3 | 1.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 3 | 1.04 % |
| 4:3 | 2 | 0.69 % |
| 4:2 | 2 | 0.69 % |
| 3:4 | 1 | 0.35 % |
| 4:5 | 1 | 0.35 % |
| 2:4 | 1 | 0.35 % |
| 5:2 | 1 | 0.35 % |
| 1:6 | 1 | 0.35 % |
| 6:1 | 1 | 0.35 % |
| 0:7 | 1 | 0.35 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola10347%Wygrana przynajmniej 1 bramką8740%Wygrana przynajmniej 2 bramkami209%Wygrana 3 bramkami i więcej105%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe






















