Star Starachowice Tabela

Polska | 3. Liga | grupa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
115
42.59 %
Zwycięstwa gości
100
37.04 %
Remisy
55
20.37 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
449
średnia: 1.66
Gości
387
średnia: 1.43

Bramki stracone

Gospodarzy
387
średnia: 1.43
Gości
449
średnia: 1.66

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.93%
16 z 270
0.5
94.07%
254 z 270
21.48%
58 z 270
1.5
78.52%
212 z 270
41.48%
112 z 270
2.5
58.52%
158 z 270
62.59%
169 z 270
3.5
37.41%
101 z 270
77.78%
210 z 270
4.5
22.22%
60 z 270
88.52%
239 z 270
5.5
11.48%
31 z 270

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 30 11.11 %
1:0 25 9.26 %
1:1 23 8.52 %
0:1 17 6.3 %
2:1 17 6.3 %
2:0 17 6.3 %
0:0 16 5.93 %
0:2 14 5.19 %
2:2 13 4.81 %
3:2 10 3.7 %
3:1 10 3.7 %
1:3 9 3.33 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 7 2.59 %
3:0 6 2.22 %
4:1 6 2.22 %
4:0 6 2.22 %
2:4 5 1.85 %
1:5 5 1.85 %
0:3 4 1.48 %
1:4 3 1.11 %
0:4 3 1.11 %
5:1 3 1.11 %
5:0 3 1.11 %
3:3 2 0.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 2 0.74 %
5:2 2 0.74 %
6:2 2 0.74 %
6:1 2 0.74 %
0:6 2 0.74 %
4:4 1 0.37 %
4:3 1 0.37 %
4:5 1 0.37 %
5:3 1 0.37 %
7:1 1 0.37 %
8:0 1 0.37 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    114
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    66
    29%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    27
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    10%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe