UKS Szopienice Tabela

Śląskie | Klasa A | Katowice
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
49
48.04 %
Zwycięstwa gości
47
46.08 %
Remisy
6
5.88 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
271
średnia: 2.66
Gości
230
średnia: 2.25

Bramki stracone

Gospodarzy
230
średnia: 2.25
Gości
271
średnia: 2.66

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.98%
1 z 102
0.5
99.02%
101 z 102
8.82%
9 z 102
1.5
91.18%
93 z 102
18.63%
19 z 102
2.5
81.37%
83 z 102
34.31%
35 z 102
3.5
65.69%
67 z 102
46.08%
47 z 102
4.5
53.92%
55 z 102
60.78%
62 z 102
5.5
39.22%
40 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 6 5.88 %
2:3 6 5.88 %
2:0 6 5.88 %
0:1 5 4.9 %
1:4 5 4.9 %
1:2 4 3.92 %
2:4 4 3.92 %
3:0 4 3.92 %
1:6 4 3.92 %
9:0 4 3.92 %
1:0 3 2.94 %
1:3 3 2.94 %
4:0 3 2.94 %
6:0 3 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:7 3 2.94 %
0:9 3 2.94 %
1:1 2 1.96 %
2:2 2 1.96 %
4:3 2 1.96 %
0:2 2 1.96 %
3:1 2 1.96 %
0:3 2 1.96 %
0:4 2 1.96 %
1:5 2 1.96 %
5:1 2 1.96 %
5:0 2 1.96 %
6:1 2 1.96 %
0:0 1 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 1 0.98 %
3:2 1 0.98 %
3:4 1 0.98 %
5:3 1 0.98 %
4:1 1 0.98 %
5:2 1 0.98 %
6:2 1 0.98 %
7:2 1 0.98 %
7:1 1 0.98 %
7:0 1 0.98 %
9:2 1 0.98 %
0:8 1 0.98 %
14:0 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    43
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    20
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe