Urzecze Gassy Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
74
50.68 %
57
39.04 %
15
10.27 %
Bramki zdobyte
389
średnia: 2.66
347
średnia: 2.38
Bramki stracone
347
średnia: 2.38
389
średnia: 2.66
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 146
144 z 146
11 z 146
135 z 146
27 z 146
119 z 146
50 z 146
96 z 146
76 z 146
70 z 146
92 z 146
54 z 146
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 9 | 6.16 % |
| 2:0 | 9 | 6.16 % |
| 2:2 | 8 | 5.48 % |
| 1:0 | 7 | 4.79 % |
| 2:1 | 7 | 4.79 % |
| 3:1 | 6 | 4.11 % |
| 3:2 | 5 | 3.42 % |
| 3:4 | 5 | 3.42 % |
| 3:0 | 5 | 3.42 % |
| 4:0 | 5 | 3.42 % |
| 2:3 | 4 | 2.74 % |
| 0:2 | 4 | 2.74 % |
| 0:4 | 4 | 2.74 % |
| 5:1 | 4 | 2.74 % |
| 6:2 | 4 | 2.74 % |
| 1:1 | 3 | 2.05 % |
| 1:3 | 3 | 2.05 % |
| 4:2 | 3 | 2.05 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:6 | 3 | 2.05 % |
| 7:0 | 3 | 2.05 % |
| 0:0 | 2 | 1.37 % |
| 0:1 | 2 | 1.37 % |
| 4:3 | 2 | 1.37 % |
| 0:3 | 2 | 1.37 % |
| 4:1 | 2 | 1.37 % |
| 1:4 | 2 | 1.37 % |
| 2:5 | 2 | 1.37 % |
| 1:5 | 2 | 1.37 % |
| 0:5 | 2 | 1.37 % |
| 7:2 | 2 | 1.37 % |
| 0:8 | 2 | 1.37 % |
| 9:0 | 2 | 1.37 % |
| 3:3 | 1 | 0.68 % |
| 5:5 | 1 | 0.68 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:3 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 2:6 | 1 | 0.68 % |
| 3:7 | 1 | 0.68 % |
| 5:0 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 2:8 | 1 | 0.68 % |
| 3:9 | 1 | 0.68 % |
| 9:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:9 | 1 | 0.68 % |
| 1:9 | 1 | 0.68 % |
| 11:2 | 1 | 0.68 % |
| 0:11 | 1 | 0.68 % |
| 1:12 | 1 | 0.68 % |
| 21:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5642%Wygrana przynajmniej 1 bramką3224%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1511%Wygrana 3 bramkami i więcej3023%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















