Warta Śrem Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
110
43.65 %
90
35.71 %
52
20.63 %
Bramki zdobyte
466
średnia: 1.85
414
średnia: 1.64
Bramki stracone
414
średnia: 1.64
466
średnia: 1.85
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 252
248 z 252
37 z 252
215 z 252
84 z 252
168 z 252
131 z 252
121 z 252
180 z 252
72 z 252
221 z 252
31 z 252
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 28 | 11.11 % |
| 1:0 | 19 | 7.54 % |
| 1:2 | 18 | 7.14 % |
| 2:2 | 17 | 6.75 % |
| 0:1 | 14 | 5.56 % |
| 2:1 | 13 | 5.16 % |
| 3:2 | 13 | 5.16 % |
| 2:3 | 11 | 4.37 % |
| 3:1 | 11 | 4.37 % |
| 3:0 | 11 | 4.37 % |
| 2:0 | 10 | 3.97 % |
| 0:2 | 9 | 3.57 % |
| 1:3 | 9 | 3.57 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:2 | 6 | 2.38 % |
| 0:4 | 6 | 2.38 % |
| 4:0 | 6 | 2.38 % |
| 0:3 | 5 | 1.98 % |
| 4:1 | 5 | 1.98 % |
| 1:4 | 5 | 1.98 % |
| 5:0 | 5 | 1.98 % |
| 0:0 | 4 | 1.59 % |
| 5:1 | 4 | 1.59 % |
| 3:3 | 3 | 1.19 % |
| 0:6 | 3 | 1.19 % |
| 5:2 | 2 | 0.79 % |
| 2:5 | 2 | 0.79 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:5 | 2 | 0.79 % |
| 0:5 | 2 | 0.79 % |
| 4:3 | 1 | 0.4 % |
| 4:5 | 1 | 0.4 % |
| 2:4 | 1 | 0.4 % |
| 4:6 | 1 | 0.4 % |
| 7:4 | 1 | 0.4 % |
| 6:1 | 1 | 0.4 % |
| 7:1 | 1 | 0.4 % |
| 8:2 | 1 | 0.4 % |
| 0:7 | 1 | 0.4 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola9547%Wygrana przynajmniej 1 bramką5728%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2814%Wygrana 3 bramkami i więcej2412%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe





















