Wicher II Kobyłka Tabela

Mazowieckie | Klasa B | Warszawa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
54
53.47 %
Zwycięstwa gości
41
40.59 %
Remisy
6
5.94 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
303
średnia: 3
Gości
226
średnia: 2.24

Bramki stracone

Gospodarzy
226
średnia: 2.24
Gości
303
średnia: 3

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.99%
1 z 101
0.5
99.01%
100 z 101
5.94%
6 z 101
1.5
94.06%
95 z 101
10.89%
11 z 101
2.5
89.11%
90 z 101
28.71%
29 z 101
3.5
71.29%
72 z 101
40.59%
41 z 101
4.5
59.41%
60 z 101
56.44%
57 z 101
5.5
43.56%
44 z 101

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 6 5.94 %
4:1 6 5.94 %
2:1 5 4.95 %
3:0 5 4.95 %
0:3 5 4.95 %
0:1 4 3.96 %
3:4 4 3.96 %
6:0 4 3.96 %
2:2 3 2.97 %
1:2 3 2.97 %
3:2 3 2.97 %
2:3 3 2.97 %
0:2 3 2.97 %
5:1 3 2.97 %
1:7 3 2.97 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 2 1.98 %
1:3 2 1.98 %
4:2 2 1.98 %
2:4 2 1.98 %
5:3 2 1.98 %
1:4 2 1.98 %
1:5 2 1.98 %
0:6 2 1.98 %
7:0 2 1.98 %
9:2 2 1.98 %
8:0 2 1.98 %
9:1 2 1.98 %
0:0 1 0.99 %
1:1 1 0.99 %
3:3 1 0.99 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 1 0.99 %
5:4 1 0.99 %
4:5 1 0.99 %
2:0 1 0.99 %
0:4 1 0.99 %
6:2 1 0.99 %
2:6 1 0.99 %
3:7 1 0.99 %
5:0 1 0.99 %
0:5 1 0.99 %
6:1 1 0.99 %
7:1 1 0.99 %
8:1 1 0.99 %
3:11 1 0.99 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    33
    34%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Progres II Warszawa wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.