Znicz Pruszków Tabela

Polska | 1. Liga | 1. Liga
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
119
41.32 %
Zwycięstwa gości
90
31.25 %
Remisy
79
27.43 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
461
średnia: 1.6
Gości
394
średnia: 1.37

Bramki stracone

Gospodarzy
394
średnia: 1.37
Gości
461
średnia: 1.6

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
4.17%
12 z 288
0.5
95.83%
276 z 288
14.93%
43 z 288
1.5
85.07%
245 z 288
40.28%
116 z 288
2.5
59.72%
172 z 288
67.36%
194 z 288
3.5
32.64%
94 z 288
84.72%
244 z 288
4.5
15.28%
44 z 288
95.14%
274 z 288
5.5
4.86%
14 z 288

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 44 15.28 %
2:1 35 12.15 %
1:2 28 9.72 %
2:2 20 6.94 %
0:1 17 5.9 %
2:0 17 5.9 %
1:0 14 4.86 %
3:1 14 4.86 %
0:0 12 4.17 %
0:2 12 4.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 10 3.47 %
3:2 10 3.47 %
3:0 10 3.47 %
4:0 7 2.43 %
0:3 5 1.74 %
0:4 5 1.74 %
1:3 4 1.39 %
1:4 4 1.39 %
3:3 3 1.04 %
4:1 3 1.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 3 1.04 %
4:3 2 0.69 %
4:2 2 0.69 %
3:4 1 0.35 %
4:5 1 0.35 %
2:4 1 0.35 %
5:2 1 0.35 %
1:6 1 0.35 %
6:1 1 0.35 %
0:7 1 0.35 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    103
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    87
    39%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    10
    5%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe