Centrum Pelplin Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
90
47.37 %
67
35.26 %
33
17.37 %
Bramki zdobyte
480
średnia: 2.53
351
średnia: 1.85
Bramki stracone
351
średnia: 1.85
480
średnia: 2.53
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej6 z 190
184 z 190
17 z 190
173 z 190
43 z 190
147 z 190
79 z 190
111 z 190
109 z 190
81 z 190
134 z 190
56 z 190
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 18 | 9.47 % |
| 1:2 | 14 | 7.37 % |
| 1:3 | 10 | 5.26 % |
| 5:1 | 10 | 5.26 % |
| 3:0 | 9 | 4.74 % |
| 2:2 | 7 | 3.68 % |
| 3:2 | 7 | 3.68 % |
| 3:1 | 7 | 3.68 % |
| 0:3 | 7 | 3.68 % |
| 4:1 | 7 | 3.68 % |
| 0:0 | 6 | 3.16 % |
| 0:1 | 6 | 3.16 % |
| 2:1 | 6 | 3.16 % |
| 2:0 | 6 | 3.16 % |
| 1:0 | 5 | 2.63 % |
| 2:3 | 5 | 2.63 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:0 | 4 | 2.11 % |
| 3:4 | 3 | 1.58 % |
| 4:2 | 3 | 1.58 % |
| 1:4 | 3 | 1.58 % |
| 6:1 | 3 | 1.58 % |
| 7:0 | 3 | 1.58 % |
| 8:0 | 3 | 1.58 % |
| 3:3 | 2 | 1.05 % |
| 0:2 | 2 | 1.05 % |
| 2:4 | 2 | 1.05 % |
| 5:2 | 2 | 1.05 % |
| 2:5 | 2 | 1.05 % |
| 6:3 | 2 | 1.05 % |
| 0:4 | 2 | 1.05 % |
| 5:0 | 2 | 1.05 % |
| 1:6 | 2 | 1.05 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:0 | 2 | 1.05 % |
| 0:7 | 2 | 1.05 % |
| 0:8 | 2 | 1.05 % |
| 10:0 | 2 | 1.05 % |
| 4:3 | 1 | 0.53 % |
| 3:5 | 1 | 0.53 % |
| 5:3 | 1 | 0.53 % |
| 6:4 | 1 | 0.53 % |
| 6:2 | 1 | 0.53 % |
| 2:6 | 1 | 0.53 % |
| 7:3 | 1 | 0.53 % |
| 0:5 | 1 | 0.53 % |
| 9:2 | 1 | 0.53 % |
| 0:9 | 1 | 0.53 % |
| 2:11 | 1 | 0.53 % |
| 11:1 | 1 | 0.53 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6540%Wygrana przynajmniej 1 bramką3622%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2515%Wygrana 3 bramkami i więcej3723%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















