GLKS Różyny Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
79
53.74 %
51
34.69 %
17
11.56 %
Bramki zdobyte
438
średnia: 2.98
309
średnia: 2.1
Bramki stracone
309
średnia: 2.1
438
średnia: 2.98
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 147
146 z 147
8 z 147
139 z 147
23 z 147
124 z 147
41 z 147
106 z 147
66 z 147
81 z 147
91 z 147
56 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 9 | 6.12 % |
| 1:1 | 8 | 5.44 % |
| 1:3 | 8 | 5.44 % |
| 2:1 | 6 | 4.08 % |
| 3:2 | 6 | 4.08 % |
| 4:1 | 6 | 4.08 % |
| 1:5 | 6 | 4.08 % |
| 1:0 | 5 | 3.4 % |
| 2:3 | 5 | 3.4 % |
| 2:2 | 4 | 2.72 % |
| 1:2 | 4 | 2.72 % |
| 0:2 | 4 | 2.72 % |
| 2:4 | 4 | 2.72 % |
| 4:2 | 4 | 2.72 % |
| 0:3 | 4 | 2.72 % |
| 3:0 | 4 | 2.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 4 | 2.72 % |
| 3:3 | 3 | 2.04 % |
| 4:3 | 3 | 2.04 % |
| 2:0 | 3 | 2.04 % |
| 5:3 | 3 | 2.04 % |
| 5:2 | 3 | 2.04 % |
| 4:0 | 3 | 2.04 % |
| 5:1 | 3 | 2.04 % |
| 7:1 | 3 | 2.04 % |
| 8:1 | 3 | 2.04 % |
| 0:1 | 2 | 1.36 % |
| 3:4 | 2 | 1.36 % |
| 3:5 | 2 | 1.36 % |
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| 7:3 | 2 | 1.36 % |
| 0:5 | 2 | 1.36 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:1 | 2 | 1.36 % |
| 0:0 | 1 | 0.68 % |
| 4:4 | 1 | 0.68 % |
| 6:4 | 1 | 0.68 % |
| 4:6 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| 4:7 | 1 | 0.68 % |
| 0:4 | 1 | 0.68 % |
| 3:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:2 | 1 | 0.68 % |
| 9:4 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:0 | 1 | 0.68 % |
| 9:0 | 1 | 0.68 % |
| 10:0 | 1 | 0.68 % |
| 17:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3829%Wygrana przynajmniej 1 bramką2620%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3224%Wygrana 3 bramkami i więcej3527%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















