Huragan Smolno Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
63
50 %
49
38.89 %
14
11.11 %
Bramki zdobyte
387
średnia: 3.07
321
średnia: 2.55
Bramki stracone
321
średnia: 2.55
387
średnia: 3.07
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 126
125 z 126
2 z 126
124 z 126
8 z 126
118 z 126
26 z 126
100 z 126
51 z 126
75 z 126
68 z 126
58 z 126
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 7 | 5.56 % |
| 1:3 | 7 | 5.56 % |
| 3:1 | 6 | 4.76 % |
| 3:0 | 6 | 4.76 % |
| 5:2 | 6 | 4.76 % |
| 1:2 | 5 | 3.97 % |
| 3:2 | 5 | 3.97 % |
| 2:1 | 4 | 3.17 % |
| 4:1 | 4 | 3.17 % |
| 0:2 | 3 | 2.38 % |
| 4:2 | 3 | 2.38 % |
| 0:3 | 3 | 2.38 % |
| 1:4 | 3 | 2.38 % |
| 0:4 | 3 | 2.38 % |
| 1:5 | 3 | 2.38 % |
| 2:6 | 3 | 2.38 % |
| 6:1 | 3 | 2.38 % |
| 1:6 | 3 | 2.38 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 2 | 1.59 % |
| 4:4 | 2 | 1.59 % |
| 2:3 | 2 | 1.59 % |
| 5:4 | 2 | 1.59 % |
| 2:5 | 2 | 1.59 % |
| 4:0 | 2 | 1.59 % |
| 5:1 | 2 | 1.59 % |
| 0:5 | 2 | 1.59 % |
| 7:2 | 2 | 1.59 % |
| 7:1 | 2 | 1.59 % |
| 7:0 | 2 | 1.59 % |
| 9:2 | 2 | 1.59 % |
| 8:0 | 2 | 1.59 % |
| 0:9 | 2 | 1.59 % |
| 0:0 | 1 | 0.79 % |
| 3:3 | 1 | 0.79 % |
| 6:6 | 1 | 0.79 % |
| 1:0 | 1 | 0.79 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:3 | 1 | 0.79 % |
| 3:4 | 1 | 0.79 % |
| 2:0 | 1 | 0.79 % |
| 2:4 | 1 | 0.79 % |
| 3:5 | 1 | 0.79 % |
| 3:6 | 1 | 0.79 % |
| 7:3 | 1 | 0.79 % |
| 5:0 | 1 | 0.79 % |
| 2:7 | 1 | 0.79 % |
| 3:8 | 1 | 0.79 % |
| 6:0 | 1 | 0.79 % |
| 0:6 | 1 | 0.79 % |
| 8:2 | 1 | 0.79 % |
| 8:1 | 1 | 0.79 % |
| 0:8 | 1 | 0.79 % |
| 9:1 | 1 | 0.79 % |
| 14:0 | 1 | 0.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3329%Wygrana przynajmniej 1 bramką2018%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1816%Wygrana 3 bramkami i więcej4237%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe












