Jantaria Pobłocie Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
60
47.62 %
39
30.95 %
27
21.43 %
Bramki zdobyte
282
średnia: 2.24
212
średnia: 1.68
Bramki stracone
212
średnia: 1.68
282
średnia: 2.24
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 126
122 z 126
9 z 126
117 z 126
36 z 126
90 z 126
59 z 126
67 z 126
81 z 126
45 z 126
100 z 126
26 z 126
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:0 | 11 | 8.73 % |
| 1:1 | 10 | 7.94 % |
| 2:2 | 10 | 7.94 % |
| 2:1 | 8 | 6.35 % |
| 1:2 | 7 | 5.56 % |
| 4:1 | 7 | 5.56 % |
| 0:2 | 6 | 4.76 % |
| 3:0 | 5 | 3.97 % |
| 0:0 | 4 | 3.17 % |
| 1:3 | 4 | 3.17 % |
| 3:1 | 4 | 3.17 % |
| 1:4 | 4 | 3.17 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:3 | 3 | 2.38 % |
| 1:0 | 3 | 2.38 % |
| 2:3 | 3 | 2.38 % |
| 3:2 | 3 | 2.38 % |
| 4:2 | 3 | 2.38 % |
| 5:3 | 3 | 2.38 % |
| 0:3 | 3 | 2.38 % |
| 6:0 | 3 | 2.38 % |
| 0:1 | 2 | 1.59 % |
| 4:0 | 2 | 1.59 % |
| 0:4 | 2 | 1.59 % |
| 1:5 | 2 | 1.59 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 2 | 1.59 % |
| 1:6 | 2 | 1.59 % |
| 2:4 | 1 | 0.79 % |
| 2:5 | 1 | 0.79 % |
| 5:2 | 1 | 0.79 % |
| 3:6 | 1 | 0.79 % |
| 6:1 | 1 | 0.79 % |
| 2:7 | 1 | 0.79 % |
| 8:3 | 1 | 0.79 % |
| 7:1 | 1 | 0.79 % |
| 7:0 | 1 | 0.79 % |
| 8:0 | 1 | 0.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4544%Wygrana przynajmniej 1 bramką2120%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1515%Wygrana 3 bramkami i więcej2221%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















