Ogniwo Sopot Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
82
56.16 %
42
28.77 %
22
15.07 %
Bramki zdobyte
393
średnia: 2.69
256
średnia: 1.75
Bramki stracone
256
średnia: 1.75
393
średnia: 2.69
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej6 z 146
140 z 146
12 z 146
134 z 146
26 z 146
120 z 146
56 z 146
90 z 146
76 z 146
70 z 146
98 z 146
48 z 146
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 12 | 8.22 % |
| 3:3 | 7 | 4.79 % |
| 2:1 | 7 | 4.79 % |
| 2:0 | 7 | 4.79 % |
| 4:1 | 7 | 4.79 % |
| 0:0 | 6 | 4.11 % |
| 2:2 | 6 | 4.11 % |
| 1:2 | 6 | 4.11 % |
| 3:2 | 6 | 4.11 % |
| 6:0 | 6 | 4.11 % |
| 0:2 | 5 | 3.42 % |
| 3:1 | 5 | 3.42 % |
| 0:3 | 5 | 3.42 % |
| 5:2 | 5 | 3.42 % |
| 4:0 | 5 | 3.42 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 4 | 2.74 % |
| 4:3 | 4 | 2.74 % |
| 2:3 | 3 | 2.05 % |
| 1:3 | 3 | 2.05 % |
| 4:2 | 3 | 2.05 % |
| 1:4 | 3 | 2.05 % |
| 5:0 | 3 | 2.05 % |
| 0:6 | 3 | 2.05 % |
| 1:1 | 2 | 1.37 % |
| 1:0 | 2 | 1.37 % |
| 2:6 | 2 | 1.37 % |
| 1:6 | 2 | 1.37 % |
| 7:0 | 2 | 1.37 % |
| 4:4 | 1 | 0.68 % |
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:4 | 1 | 0.68 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 6:4 | 1 | 0.68 % |
| 0:4 | 1 | 0.68 % |
| 1:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:3 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
| 8:0 | 1 | 0.68 % |
| 9:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6449%Wygrana przynajmniej 1 bramką2822%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1310%Wygrana 3 bramkami i więcej2519%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Solar Władysławowo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.















