Orkan Huta Brusy Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
73
49.66 %
56
38.1 %
18
12.24 %
Bramki zdobyte
438
średnia: 2.98
351
średnia: 2.39
Bramki stracone
351
średnia: 2.39
438
średnia: 2.98
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 147
146 z 147
10 z 147
137 z 147
23 z 147
124 z 147
43 z 147
104 z 147
60 z 147
87 z 147
84 z 147
63 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 8 | 5.44 % |
| 2:1 | 8 | 5.44 % |
| 1:1 | 7 | 4.76 % |
| 2:3 | 7 | 4.76 % |
| 3:2 | 6 | 4.08 % |
| 1:0 | 5 | 3.4 % |
| 4:3 | 5 | 3.4 % |
| 3:1 | 5 | 3.4 % |
| 2:4 | 5 | 3.4 % |
| 5:2 | 5 | 3.4 % |
| 5:0 | 5 | 3.4 % |
| 0:1 | 4 | 2.72 % |
| 1:2 | 4 | 2.72 % |
| 3:0 | 4 | 2.72 % |
| 0:3 | 4 | 2.72 % |
| 3:4 | 3 | 2.04 % |
| 2:0 | 3 | 2.04 % |
| 0:2 | 3 | 2.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:1 | 3 | 2.04 % |
| 1:5 | 3 | 2.04 % |
| 1:6 | 3 | 2.04 % |
| 6:0 | 3 | 2.04 % |
| 4:4 | 2 | 1.36 % |
| 4:2 | 2 | 1.36 % |
| 3:5 | 2 | 1.36 % |
| 1:4 | 2 | 1.36 % |
| 2:5 | 2 | 1.36 % |
| 0:4 | 2 | 1.36 % |
| 5:1 | 2 | 1.36 % |
| 2:6 | 2 | 1.36 % |
| 1:7 | 2 | 1.36 % |
| 7:0 | 2 | 1.36 % |
| 10:2 | 2 | 1.36 % |
| 9:0 | 2 | 1.36 % |
| 0:0 | 1 | 0.68 % |
| 5:4 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:3 | 1 | 0.68 % |
| 6:4 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| 4:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 7:2 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:8 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
| 0:9 | 1 | 0.68 % |
| 10:1 | 1 | 0.68 % |
| 11:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:12 | 1 | 0.68 % |
| 12:0 | 1 | 0.68 % |
| 2:15 | 1 | 0.68 % |
| 20:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4434%Wygrana przynajmniej 1 bramką3426%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1612%Wygrana 3 bramkami i więcej3628%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe











