Powiśle Pawlice Rakowiec Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
70
47.95 %
53
36.3 %
23
15.75 %
Bramki zdobyte
370
średnia: 2.53
313
średnia: 2.14
Bramki stracone
313
średnia: 2.14
370
średnia: 2.53
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 146
143 z 146
12 z 146
134 z 146
27 z 146
119 z 146
51 z 146
95 z 146
68 z 146
78 z 146
94 z 146
52 z 146
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:3 | 10 | 6.85 % |
| 2:1 | 9 | 6.16 % |
| 1:2 | 9 | 6.16 % |
| 1:4 | 7 | 4.79 % |
| 1:1 | 6 | 4.11 % |
| 3:2 | 6 | 4.11 % |
| 3:1 | 6 | 4.11 % |
| 0:1 | 5 | 3.42 % |
| 2:0 | 5 | 3.42 % |
| 3:0 | 5 | 3.42 % |
| 4:1 | 5 | 3.42 % |
| 5:1 | 5 | 3.42 % |
| 2:2 | 4 | 2.74 % |
| 1:0 | 4 | 2.74 % |
| 0:2 | 4 | 2.74 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:3 | 4 | 2.74 % |
| 4:2 | 4 | 2.74 % |
| 0:0 | 3 | 2.05 % |
| 2:3 | 3 | 2.05 % |
| 4:3 | 3 | 2.05 % |
| 0:4 | 3 | 2.05 % |
| 1:5 | 3 | 2.05 % |
| 6:2 | 3 | 2.05 % |
| 5:0 | 3 | 2.05 % |
| 3:5 | 2 | 1.37 % |
| 5:2 | 2 | 1.37 % |
| 2:5 | 2 | 1.37 % |
| 0:5 | 2 | 1.37 % |
| 6:0 | 2 | 1.37 % |
| 7:1 | 2 | 1.37 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 8:1 | 2 | 1.37 % |
| 5:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:7 | 1 | 0.68 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:3 | 1 | 0.68 % |
| 4:6 | 1 | 0.68 % |
| 0:3 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 3:7 | 1 | 0.68 % |
| 1:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 8:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 0:9 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3931%Wygrana przynajmniej 1 bramką3225%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1915%Wygrana 3 bramkami i więcej3629%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe













