Salos Rumia Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
88
46.32 %
71
37.37 %
31
16.32 %
Bramki zdobyte
426
średnia: 2.24
369
średnia: 1.94
Bramki stracone
369
średnia: 1.94
426
średnia: 2.24
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 190
186 z 190
19 z 190
171 z 190
42 z 190
148 z 190
78 z 190
112 z 190
119 z 190
71 z 190
146 z 190
44 z 190
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 14 | 7.37 % |
| 1:2 | 14 | 7.37 % |
| 1:0 | 12 | 6.32 % |
| 4:1 | 11 | 5.79 % |
| 2:1 | 10 | 5.26 % |
| 3:1 | 10 | 5.26 % |
| 0:2 | 9 | 4.74 % |
| 1:3 | 8 | 4.21 % |
| 1:1 | 7 | 3.68 % |
| 2:3 | 7 | 3.68 % |
| 2:0 | 7 | 3.68 % |
| 3:3 | 6 | 3.16 % |
| 3:0 | 6 | 3.16 % |
| 0:3 | 6 | 3.16 % |
| 3:2 | 5 | 2.63 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:4 | 5 | 2.63 % |
| 0:0 | 4 | 2.11 % |
| 2:5 | 4 | 2.11 % |
| 4:0 | 4 | 2.11 % |
| 6:1 | 4 | 2.11 % |
| 0:1 | 3 | 1.58 % |
| 4:3 | 3 | 1.58 % |
| 4:2 | 3 | 1.58 % |
| 5:1 | 3 | 1.58 % |
| 2:4 | 2 | 1.05 % |
| 1:4 | 2 | 1.05 % |
| 5:0 | 2 | 1.05 % |
| 0:6 | 2 | 1.05 % |
| 8:0 | 2 | 1.05 % |
| 3:4 | 1 | 0.53 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:5 | 1 | 0.53 % |
| 6:4 | 1 | 0.53 % |
| 5:2 | 1 | 0.53 % |
| 1:5 | 1 | 0.53 % |
| 2:6 | 1 | 0.53 % |
| 3:7 | 1 | 0.53 % |
| 3:8 | 1 | 0.53 % |
| 9:4 | 1 | 0.53 % |
| 7:1 | 1 | 0.53 % |
| 2:8 | 1 | 0.53 % |
| 8:1 | 1 | 0.53 % |
| 1:8 | 1 | 0.53 % |
| 2:9 | 1 | 0.53 % |
| 10:1 | 1 | 0.53 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6238%Wygrana przynajmniej 1 bramką4025%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2515%Wygrana 3 bramkami i więcej3622%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















