Słupia Kobylnica Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
75
44.91 %
65
38.92 %
27
16.17 %
Bramki zdobyte
355
średnia: 2.13
282
średnia: 1.69
Bramki stracone
282
średnia: 1.69
355
średnia: 2.13
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 167
165 z 167
28 z 167
139 z 167
49 z 167
118 z 167
81 z 167
86 z 167
109 z 167
58 z 167
134 z 167
33 z 167
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 13 | 7.78 % |
| 1:0 | 13 | 7.78 % |
| 2:2 | 10 | 5.99 % |
| 0:3 | 10 | 5.99 % |
| 1:1 | 9 | 5.39 % |
| 1:2 | 9 | 5.39 % |
| 2:1 | 9 | 5.39 % |
| 2:3 | 7 | 4.19 % |
| 2:0 | 7 | 4.19 % |
| 3:3 | 6 | 3.59 % |
| 4:1 | 6 | 3.59 % |
| 0:2 | 5 | 2.99 % |
| 1:3 | 5 | 2.99 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 5 | 2.99 % |
| 4:0 | 5 | 2.99 % |
| 3:0 | 4 | 2.4 % |
| 1:4 | 4 | 2.4 % |
| 3:2 | 3 | 1.8 % |
| 4:3 | 3 | 1.8 % |
| 5:2 | 3 | 1.8 % |
| 0:4 | 3 | 1.8 % |
| 5:0 | 3 | 1.8 % |
| 7:0 | 3 | 1.8 % |
| 8:0 | 3 | 1.8 % |
| 0:0 | 2 | 1.2 % |
| 2:5 | 2 | 1.2 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:2 | 2 | 1.2 % |
| 0:5 | 2 | 1.2 % |
| 7:1 | 2 | 1.2 % |
| 8:1 | 2 | 1.2 % |
| 2:4 | 1 | 0.6 % |
| 4:2 | 1 | 0.6 % |
| 3:5 | 1 | 0.6 % |
| 5:1 | 1 | 0.6 % |
| 1:5 | 1 | 0.6 % |
| 2:6 | 1 | 0.6 % |
| 1:8 | 1 | 0.6 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7351%Wygrana przynajmniej 1 bramką3122%Wygrana przynajmniej 2 bramkami139%Wygrana 3 bramkami i więcej2518%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe


















