Beskid Brenna Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
60
42.86 %
66
47.14 %
14
10 %
Bramki zdobyte
353
średnia: 2.52
343
średnia: 2.45
Bramki stracone
343
średnia: 2.45
353
średnia: 2.52
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 140
138 z 140
6 z 140
134 z 140
19 z 140
121 z 140
44 z 140
96 z 140
62 z 140
78 z 140
86 z 140
54 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 12 | 8.57 % |
| 4:2 | 7 | 5 % |
| 0:2 | 6 | 4.29 % |
| 3:0 | 6 | 4.29 % |
| 2:2 | 5 | 3.57 % |
| 3:2 | 5 | 3.57 % |
| 2:3 | 5 | 3.57 % |
| 4:1 | 5 | 3.57 % |
| 6:2 | 5 | 3.57 % |
| 0:5 | 5 | 3.57 % |
| 1:1 | 4 | 2.86 % |
| 2:1 | 4 | 2.86 % |
| 1:3 | 4 | 2.86 % |
| 4:0 | 4 | 2.86 % |
| 1:6 | 4 | 2.86 % |
| 3:3 | 3 | 2.14 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 3 | 2.14 % |
| 2:0 | 3 | 2.14 % |
| 3:1 | 3 | 2.14 % |
| 2:4 | 3 | 2.14 % |
| 0:3 | 3 | 2.14 % |
| 2:5 | 3 | 2.14 % |
| 1:5 | 3 | 2.14 % |
| 0:0 | 2 | 1.43 % |
| 4:3 | 2 | 1.43 % |
| 3:4 | 2 | 1.43 % |
| 5:3 | 2 | 1.43 % |
| 1:4 | 2 | 1.43 % |
| 0:4 | 2 | 1.43 % |
| 2:6 | 2 | 1.43 % |
| 5:0 | 2 | 1.43 % |
| 7:2 | 2 | 1.43 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:6 | 2 | 1.43 % |
| 9:0 | 2 | 1.43 % |
| 1:0 | 1 | 0.71 % |
| 3:5 | 1 | 0.71 % |
| 6:4 | 1 | 0.71 % |
| 6:1 | 1 | 0.71 % |
| 6:0 | 1 | 0.71 % |
| 7:1 | 1 | 0.71 % |
| 1:7 | 1 | 0.71 % |
| 0:7 | 1 | 0.71 % |
| 7:0 | 1 | 0.71 % |
| 0:8 | 1 | 0.71 % |
| 1:10 | 1 | 0.71 % |
| 11:1 | 1 | 0.71 % |
| 14:0 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4636%Wygrana przynajmniej 1 bramką3023%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2116%Wygrana 3 bramkami i więcej3124%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















