Burza II Borowa Wieś Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
78
40.84 %
81
42.41 %
32
16.75 %
Bramki zdobyte
407
średnia: 2.13
390
średnia: 2.04
Bramki stracone
390
średnia: 2.04
407
średnia: 2.13
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 191
186 z 191
19 z 191
172 z 191
46 z 191
145 z 191
82 z 191
109 z 191
116 z 191
75 z 191
140 z 191
51 z 191
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 14 | 7.33 % |
| 3:0 | 12 | 6.28 % |
| 1:3 | 11 | 5.76 % |
| 0:3 | 11 | 5.76 % |
| 0:1 | 10 | 5.24 % |
| 2:2 | 8 | 4.19 % |
| 2:0 | 8 | 4.19 % |
| 3:1 | 8 | 4.19 % |
| 1:2 | 7 | 3.66 % |
| 2:1 | 6 | 3.14 % |
| 2:3 | 6 | 3.14 % |
| 0:0 | 5 | 2.62 % |
| 0:2 | 5 | 2.62 % |
| 4:2 | 5 | 2.62 % |
| 1:4 | 5 | 2.62 % |
| 5:1 | 5 | 2.62 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:5 | 5 | 2.62 % |
| 1:0 | 4 | 2.09 % |
| 2:5 | 4 | 2.09 % |
| 4:0 | 4 | 2.09 % |
| 5:0 | 4 | 2.09 % |
| 6:1 | 4 | 2.09 % |
| 3:3 | 3 | 1.57 % |
| 4:3 | 3 | 1.57 % |
| 2:4 | 3 | 1.57 % |
| 0:4 | 3 | 1.57 % |
| 6:0 | 3 | 1.57 % |
| 4:4 | 2 | 1.05 % |
| 3:2 | 2 | 1.05 % |
| 3:4 | 2 | 1.05 % |
| 4:1 | 2 | 1.05 % |
| 6:2 | 2 | 1.05 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:6 | 2 | 1.05 % |
| 4:5 | 1 | 0.52 % |
| 6:5 | 1 | 0.52 % |
| 5:3 | 1 | 0.52 % |
| 6:3 | 1 | 0.52 % |
| 1:5 | 1 | 0.52 % |
| 2:6 | 1 | 0.52 % |
| 7:1 | 1 | 0.52 % |
| 1:7 | 1 | 0.52 % |
| 8:2 | 1 | 0.52 % |
| 7:0 | 1 | 0.52 % |
| 0:7 | 1 | 0.52 % |
| 2:10 | 1 | 0.52 % |
| 1:10 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7646%Wygrana przynajmniej 1 bramką2817%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2817%Wygrana 3 bramkami i więcej3220%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















