CKS Czeladź Tabela

Śląskie | 5. Liga | grupa I (północna)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
87
44.39 %
Zwycięstwa gości
70
35.71 %
Remisy
39
19.9 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
401
średnia: 2.05
Gości
336
średnia: 1.71

Bramki stracone

Gospodarzy
336
średnia: 1.71
Gości
401
średnia: 2.05

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.57%
7 z 196
0.5
96.43%
189 z 196
12.24%
24 z 196
1.5
87.76%
172 z 196
27.04%
53 z 196
2.5
72.96%
143 z 196
48.98%
96 z 196
3.5
51.02%
100 z 196
66.33%
130 z 196
4.5
33.67%
66 z 196
81.12%
159 z 196
5.5
18.88%
37 z 196

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 18 9.18 %
1:2 18 9.18 %
1:0 11 5.61 %
2:1 11 5.61 %
3:1 11 5.61 %
2:3 10 5.1 %
2:2 8 4.08 %
2:0 8 4.08 %
0:0 7 3.57 %
1:3 7 3.57 %
3:0 7 3.57 %
0:3 7 3.57 %
3:3 6 3.06 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 6 3.06 %
3:2 6 3.06 %
4:1 6 3.06 %
4:2 5 2.55 %
1:4 4 2.04 %
0:4 4 2.04 %
4:0 4 2.04 %
0:2 3 1.53 %
5:2 3 1.53 %
1:5 3 1.53 %
5:1 3 1.53 %
5:0 3 1.53 %
1:7 3 1.53 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 2 1.02 %
6:2 2 1.02 %
4:3 1 0.51 %
3:4 1 0.51 %
5:3 1 0.51 %
2:5 1 0.51 %
6:3 1 0.51 %
1:6 1 0.51 %
6:0 1 0.51 %
7:0 1 0.51 %
9:1 1 0.51 %
9:0 1 0.51 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    63
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    47
    29%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    28
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe