CKS Piast Cieszyn Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
73
52.14 %
40
28.57 %
27
19.29 %
Bramki zdobyte
309
średnia: 2.21
228
średnia: 1.63
Bramki stracone
228
średnia: 1.63
309
średnia: 2.21
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 140
136 z 140
15 z 140
125 z 140
36 z 140
104 z 140
59 z 140
81 z 140
92 z 140
48 z 140
115 z 140
25 z 140
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 12 | 8.57 % |
| 3:1 | 10 | 7.14 % |
| 3:2 | 9 | 6.43 % |
| 1:3 | 9 | 6.43 % |
| 3:0 | 8 | 5.71 % |
| 1:0 | 7 | 5 % |
| 2:0 | 7 | 5 % |
| 3:3 | 6 | 4.29 % |
| 0:3 | 6 | 4.29 % |
| 4:0 | 6 | 4.29 % |
| 2:1 | 5 | 3.57 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:0 | 4 | 2.86 % |
| 2:2 | 4 | 2.86 % |
| 0:1 | 4 | 2.86 % |
| 1:2 | 4 | 2.86 % |
| 4:1 | 4 | 2.86 % |
| 0:4 | 4 | 2.86 % |
| 2:3 | 3 | 2.14 % |
| 4:2 | 3 | 2.14 % |
| 5:2 | 3 | 2.14 % |
| 5:1 | 3 | 2.14 % |
| 6:2 | 3 | 2.14 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:5 | 3 | 2.14 % |
| 0:2 | 2 | 1.43 % |
| 1:4 | 2 | 1.43 % |
| 2:5 | 2 | 1.43 % |
| 5:0 | 2 | 1.43 % |
| 4:4 | 1 | 0.71 % |
| 6:3 | 1 | 0.71 % |
| 1:5 | 1 | 0.71 % |
| 6:0 | 1 | 0.71 % |
| 7:1 | 1 | 0.71 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5446%Wygrana przynajmniej 1 bramką2118%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2219%Wygrana 3 bramkami i więcej2017%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















