Góral II Istebna Tabela

Śląskie | Klasa B | Skoczów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
39
46.43 %
Zwycięstwa gości
36
42.86 %
Remisy
9
10.71 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
204
średnia: 2.43
Gości
168
średnia: 2

Bramki stracone

Gospodarzy
168
średnia: 2
Gości
204
średnia: 2.43

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.38%
2 z 84
0.5
97.62%
82 z 84
15.48%
13 z 84
1.5
84.52%
71 z 84
27.38%
23 z 84
2.5
72.62%
61 z 84
42.86%
36 z 84
3.5
57.14%
48 z 84
57.14%
48 z 84
4.5
42.86%
36 z 84
66.67%
56 z 84
5.5
33.33%
28 z 84

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 6 7.14 %
3:0 6 7.14 %
1:0 5 5.95 %
0:2 4 4.76 %
2:0 4 4.76 %
1:3 4 4.76 %
5:1 4 4.76 %
2:2 3 3.57 %
2:1 3 3.57 %
0:4 3 3.57 %
0:5 3 3.57 %
0:0 2 2.38 %
1:1 2 2.38 %
3:3 2 2.38 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 2 2.38 %
0:3 2 2.38 %
1:4 2 2.38 %
6:0 2 2.38 %
11:0 2 2.38 %
2:3 1 1.19 %
4:3 1 1.19 %
3:1 1 1.19 %
4:2 1 1.19 %
2:4 1 1.19 %
5:3 1 1.19 %
4:1 1 1.19 %
5:2 1 1.19 %
2:5 1 1.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:6 1 1.19 %
4:0 1 1.19 %
2:6 1 1.19 %
5:0 1 1.19 %
6:1 1 1.19 %
1:6 1 1.19 %
4:9 1 1.19 %
0:6 1 1.19 %
7:1 1 1.19 %
1:7 1 1.19 %
7:0 1 1.19 %
1:8 1 1.19 %
9:2 1 1.19 %
10:0 1 1.19 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    44
    57%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    7
    9%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    8
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    23%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe