Granica II Ruptawa Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
58
50.88 %
42
36.84 %
14
12.28 %
Bramki zdobyte
279
średnia: 2.45
224
średnia: 1.96
Bramki stracone
224
średnia: 1.96
279
średnia: 2.45
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 114
112 z 114
11 z 114
103 z 114
22 z 114
92 z 114
40 z 114
74 z 114
61 z 114
53 z 114
83 z 114
31 z 114
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 8 | 7.02 % |
| 1:3 | 8 | 7.02 % |
| 1:0 | 7 | 6.14 % |
| 1:4 | 7 | 6.14 % |
| 4:2 | 6 | 5.26 % |
| 1:1 | 5 | 4.39 % |
| 2:1 | 5 | 4.39 % |
| 3:1 | 5 | 4.39 % |
| 3:2 | 4 | 3.51 % |
| 2:0 | 4 | 3.51 % |
| 2:2 | 3 | 2.63 % |
| 3:3 | 3 | 2.63 % |
| 2:3 | 3 | 2.63 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 3 | 2.63 % |
| 4:1 | 3 | 2.63 % |
| 5:2 | 3 | 2.63 % |
| 4:0 | 3 | 2.63 % |
| 0:5 | 3 | 2.63 % |
| 0:0 | 2 | 1.75 % |
| 0:1 | 2 | 1.75 % |
| 4:3 | 2 | 1.75 % |
| 0:2 | 2 | 1.75 % |
| 5:3 | 2 | 1.75 % |
| 0:3 | 2 | 1.75 % |
| 0:4 | 2 | 1.75 % |
| 5:1 | 2 | 1.75 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 2 | 1.75 % |
| 7:1 | 2 | 1.75 % |
| 4:4 | 1 | 0.88 % |
| 4:5 | 1 | 0.88 % |
| 2:5 | 1 | 0.88 % |
| 1:6 | 1 | 0.88 % |
| 6:1 | 1 | 0.88 % |
| 2:7 | 1 | 0.88 % |
| 6:0 | 1 | 0.88 % |
| 0:7 | 1 | 0.88 % |
| 8:0 | 1 | 0.88 % |
| 10:1 | 1 | 0.88 % |
| 11:1 | 1 | 0.88 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3534%Wygrana przynajmniej 1 bramką2323%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2121%Wygrana 3 bramkami i więcej2323%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe














