KS Bystra (k. Bielska-Białej) Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
73
50.34 %
55
37.93 %
17
11.72 %
Bramki zdobyte
342
średnia: 2.36
294
średnia: 2.03
Bramki stracone
294
średnia: 2.03
342
średnia: 2.36
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 145
143 z 145
14 z 145
131 z 145
29 z 145
116 z 145
63 z 145
82 z 145
82 z 145
63 z 145
100 z 145
45 z 145
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 17 | 11.72 % |
| 1:2 | 8 | 5.52 % |
| 0:1 | 7 | 4.83 % |
| 2:2 | 6 | 4.14 % |
| 2:0 | 6 | 4.14 % |
| 3:1 | 6 | 4.14 % |
| 3:0 | 6 | 4.14 % |
| 1:1 | 5 | 3.45 % |
| 1:0 | 5 | 3.45 % |
| 2:4 | 5 | 3.45 % |
| 1:4 | 5 | 3.45 % |
| 6:0 | 5 | 3.45 % |
| 0:2 | 4 | 2.76 % |
| 5:1 | 4 | 2.76 % |
| 5:0 | 4 | 2.76 % |
| 3:3 | 3 | 2.07 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 3 | 2.07 % |
| 1:3 | 3 | 2.07 % |
| 0:3 | 3 | 2.07 % |
| 4:1 | 3 | 2.07 % |
| 0:4 | 3 | 2.07 % |
| 1:7 | 3 | 2.07 % |
| 0:0 | 2 | 1.38 % |
| 3:2 | 2 | 1.38 % |
| 4:3 | 2 | 1.38 % |
| 4:2 | 2 | 1.38 % |
| 6:3 | 2 | 1.38 % |
| 0:6 | 2 | 1.38 % |
| 8:1 | 2 | 1.38 % |
| 4:4 | 1 | 0.69 % |
| 3:4 | 1 | 0.69 % |
| 5:3 | 1 | 0.69 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:5 | 1 | 0.69 % |
| 5:2 | 1 | 0.69 % |
| 3:6 | 1 | 0.69 % |
| 4:0 | 1 | 0.69 % |
| 1:5 | 1 | 0.69 % |
| 0:5 | 1 | 0.69 % |
| 1:6 | 1 | 0.69 % |
| 8:3 | 1 | 0.69 % |
| 7:1 | 1 | 0.69 % |
| 7:0 | 1 | 0.69 % |
| 1:8 | 1 | 0.69 % |
| 10:0 | 1 | 0.69 % |
| 0:10 | 1 | 0.69 % |
| 0:11 | 1 | 0.69 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5341%Wygrana przynajmniej 1 bramką3325%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1814%Wygrana 3 bramkami i więcej2620%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
















