KS Kotowice Tabela

Śląskie | Klasa A | Częstochowa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
64
50.79 %
Zwycięstwa gości
47
37.3 %
Remisy
15
11.9 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
313
średnia: 2.48
Gości
264
średnia: 2.1

Bramki stracone

Gospodarzy
264
średnia: 2.1
Gości
313
średnia: 2.48

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.79%
1 z 126
0.5
99.21%
125 z 126
10.32%
13 z 126
1.5
89.68%
113 z 126
18.25%
23 z 126
2.5
81.75%
103 z 126
33.33%
42 z 126
3.5
66.67%
84 z 126
48.41%
61 z 126
4.5
51.59%
65 z 126
73.81%
93 z 126
5.5
26.19%
33 z 126

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 8 6.35 %
5:0 7 5.56 %
0:1 6 4.76 %
1:0 6 4.76 %
3:1 6 4.76 %
1:4 6 4.76 %
2:2 5 3.97 %
1:2 5 3.97 %
2:1 5 3.97 %
3:0 5 3.97 %
4:1 5 3.97 %
1:1 4 3.17 %
2:3 4 3.17 %
0:2 4 3.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 4 3.17 %
4:0 4 3.17 %
1:5 4 3.17 %
4:4 3 2.38 %
1:3 3 2.38 %
6:0 3 2.38 %
3:3 2 1.59 %
2:0 2 1.59 %
5:2 2 1.59 %
0:5 2 1.59 %
6:1 2 1.59 %
7:0 2 1.59 %
2:9 2 1.59 %
0:0 1 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.79 %
5:4 1 0.79 %
4:5 1 0.79 %
4:2 1 0.79 %
2:4 1 0.79 %
5:3 1 0.79 %
0:4 1 0.79 %
5:1 1 0.79 %
7:2 1 0.79 %
1:8 1 0.79 %
0:8 1 0.79 %
0:9 1 0.79 %
0:12 1 0.79 %
12:0 1 0.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    51
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe