MOSiR Sparta Zabrze Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
108
44.63 %
100
41.32 %
34
14.05 %
Bramki zdobyte
550
średnia: 2.27
485
średnia: 2
Bramki stracone
485
średnia: 2
550
średnia: 2.27
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 242
237 z 242
23 z 242
219 z 242
53 z 242
189 z 242
92 z 242
150 z 242
133 z 242
109 z 242
177 z 242
65 z 242
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 14 | 5.79 % |
| 4:1 | 14 | 5.79 % |
| 0:1 | 13 | 5.37 % |
| 2:1 | 13 | 5.37 % |
| 3:1 | 12 | 4.96 % |
| 2:0 | 11 | 4.55 % |
| 1:1 | 10 | 4.13 % |
| 2:2 | 9 | 3.72 % |
| 3:3 | 9 | 3.72 % |
| 0:2 | 9 | 3.72 % |
| 1:3 | 9 | 3.72 % |
| 1:4 | 9 | 3.72 % |
| 3:2 | 7 | 2.89 % |
| 2:4 | 7 | 2.89 % |
| 2:3 | 6 | 2.48 % |
| 4:2 | 6 | 2.48 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:3 | 6 | 2.48 % |
| 3:0 | 6 | 2.48 % |
| 4:0 | 6 | 2.48 % |
| 0:0 | 5 | 2.07 % |
| 1:0 | 5 | 2.07 % |
| 0:4 | 5 | 2.07 % |
| 5:0 | 5 | 2.07 % |
| 3:4 | 4 | 1.65 % |
| 2:5 | 4 | 1.65 % |
| 6:1 | 4 | 1.65 % |
| 5:1 | 3 | 1.24 % |
| 1:5 | 3 | 1.24 % |
| 6:2 | 3 | 1.24 % |
| 0:5 | 3 | 1.24 % |
| 6:0 | 3 | 1.24 % |
| 6:3 | 2 | 0.83 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:6 | 2 | 0.83 % |
| 7:0 | 2 | 0.83 % |
| 5:5 | 1 | 0.41 % |
| 5:4 | 1 | 0.41 % |
| 4:6 | 1 | 0.41 % |
| 5:2 | 1 | 0.41 % |
| 1:6 | 1 | 0.41 % |
| 7:2 | 1 | 0.41 % |
| 1:7 | 1 | 0.41 % |
| 1:8 | 1 | 0.41 % |
| 8:0 | 1 | 0.41 % |
| 9:1 | 1 | 0.41 % |
| 9:0 | 1 | 0.41 % |
| 1:10 | 1 | 0.41 % |
| 0:11 | 1 | 0.41 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8439%Wygrana przynajmniej 1 bramką4521%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3516%Wygrana 3 bramkami i więcej4923%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe




















