Naprzód Łubie Tabela

Śląskie | Klasa B | Zabrze
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
61
41.5 %
Zwycięstwa gości
63
42.86 %
Remisy
23
15.65 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
373
średnia: 2.54
Gości
324
średnia: 2.2

Bramki stracone

Gospodarzy
324
średnia: 2.2
Gości
373
średnia: 2.54

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.4%
5 z 147
0.5
96.6%
142 z 147
11.56%
17 z 147
1.5
88.44%
130 z 147
21.77%
32 z 147
2.5
78.23%
115 z 147
36.05%
53 z 147
3.5
63.95%
94 z 147
49.66%
73 z 147
4.5
50.34%
74 z 147
66.67%
98 z 147
5.5
33.33%
49 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 8 5.44 %
1:2 8 5.44 %
3:2 8 5.44 %
1:1 7 4.76 %
2:2 7 4.76 %
2:1 6 4.08 %
0:0 5 3.4 %
0:2 5 3.4 %
1:3 5 3.4 %
1:4 5 3.4 %
2:5 5 3.4 %
1:0 4 2.72 %
2:3 4 2.72 %
4:3 4 2.72 %
3:1 4 2.72 %
0:3 4 2.72 %
5:0 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 3 2.04 %
3:5 3 2.04 %
3:0 3 2.04 %
5:2 3 2.04 %
4:0 3 2.04 %
1:5 3 2.04 %
3:3 2 1.36 %
4:4 2 1.36 %
4:1 2 1.36 %
2:6 2 1.36 %
0:5 2 1.36 %
6:1 2 1.36 %
6:0 2 1.36 %
8:1 2 1.36 %
11:0 2 1.36 %
4:5 1 0.68 %
2:4 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:2 1 0.68 %
5:3 1 0.68 %
6:4 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
0:4 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
2:7 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %
15:0 1 0.68 %
18:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    52
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    23%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe