Orzeł Łękawica Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
134
52.96 %
79
31.23 %
40
15.81 %
Bramki zdobyte
522
średnia: 2.06
391
średnia: 1.55
Bramki stracone
391
średnia: 1.55
522
średnia: 2.06
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 253
252 z 253
25 z 253
228 z 253
67 z 253
186 z 253
146 z 253
107 z 253
184 z 253
69 z 253
214 z 253
39 z 253
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 23 | 9.09 % |
| 3:0 | 21 | 8.3 % |
| 0:3 | 21 | 8.3 % |
| 2:1 | 20 | 7.91 % |
| 1:2 | 17 | 6.72 % |
| 1:0 | 16 | 6.32 % |
| 2:0 | 15 | 5.93 % |
| 2:2 | 13 | 5.14 % |
| 3:1 | 11 | 4.35 % |
| 4:1 | 10 | 3.95 % |
| 0:1 | 8 | 3.16 % |
| 3:2 | 8 | 3.16 % |
| 1:3 | 7 | 2.77 % |
| 4:2 | 7 | 2.77 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:0 | 5 | 1.98 % |
| 5:0 | 5 | 1.98 % |
| 2:3 | 4 | 1.58 % |
| 0:2 | 4 | 1.58 % |
| 2:4 | 3 | 1.19 % |
| 1:4 | 3 | 1.19 % |
| 5:2 | 3 | 1.19 % |
| 1:5 | 3 | 1.19 % |
| 3:3 | 2 | 0.79 % |
| 4:3 | 2 | 0.79 % |
| 2:5 | 2 | 0.79 % |
| 0:4 | 2 | 0.79 % |
| 5:1 | 2 | 0.79 % |
| 6:2 | 2 | 0.79 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:0 | 2 | 0.79 % |
| 7:1 | 2 | 0.79 % |
| 0:0 | 1 | 0.4 % |
| 4:4 | 1 | 0.4 % |
| 3:5 | 1 | 0.4 % |
| 6:4 | 1 | 0.4 % |
| 6:1 | 1 | 0.4 % |
| 1:6 | 1 | 0.4 % |
| 0:6 | 1 | 0.4 % |
| 0:7 | 1 | 0.4 % |
| 0:9 | 1 | 0.4 % |
| 9:0 | 1 | 0.4 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola10449%Wygrana przynajmniej 1 bramką5124%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3014%Wygrana 3 bramkami i więcej2914%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Orzeł Łękawica i Znicz Kłobuck wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.





















