Orzeł Paczyna Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
61
41.5 %
63
42.86 %
23
15.65 %
Bramki zdobyte
373
średnia: 2.54
324
średnia: 2.2
Bramki stracone
324
średnia: 2.2
373
średnia: 2.54
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej5 z 147
142 z 147
17 z 147
130 z 147
32 z 147
115 z 147
53 z 147
94 z 147
73 z 147
74 z 147
98 z 147
49 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 8 | 5.44 % |
| 1:2 | 8 | 5.44 % |
| 3:2 | 8 | 5.44 % |
| 1:1 | 7 | 4.76 % |
| 2:2 | 7 | 4.76 % |
| 2:1 | 6 | 4.08 % |
| 0:0 | 5 | 3.4 % |
| 0:2 | 5 | 3.4 % |
| 1:3 | 5 | 3.4 % |
| 1:4 | 5 | 3.4 % |
| 2:5 | 5 | 3.4 % |
| 1:0 | 4 | 2.72 % |
| 2:3 | 4 | 2.72 % |
| 4:3 | 4 | 2.72 % |
| 3:1 | 4 | 2.72 % |
| 0:3 | 4 | 2.72 % |
| 5:0 | 4 | 2.72 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:0 | 3 | 2.04 % |
| 3:5 | 3 | 2.04 % |
| 3:0 | 3 | 2.04 % |
| 5:2 | 3 | 2.04 % |
| 4:0 | 3 | 2.04 % |
| 1:5 | 3 | 2.04 % |
| 3:3 | 2 | 1.36 % |
| 4:4 | 2 | 1.36 % |
| 4:1 | 2 | 1.36 % |
| 2:6 | 2 | 1.36 % |
| 0:5 | 2 | 1.36 % |
| 6:1 | 2 | 1.36 % |
| 6:0 | 2 | 1.36 % |
| 8:1 | 2 | 1.36 % |
| 11:0 | 2 | 1.36 % |
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:2 | 1 | 0.68 % |
| 5:3 | 1 | 0.68 % |
| 6:4 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:4 | 1 | 0.68 % |
| 6:2 | 1 | 0.68 % |
| 2:7 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:7 | 1 | 0.68 % |
| 0:8 | 1 | 0.68 % |
| 15:0 | 1 | 0.68 % |
| 18:0 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5240%Wygrana przynajmniej 1 bramką3124%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1612%Wygrana 3 bramkami i więcej3023%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
















