Podbeskidzie III Bielsko-Biała Tabela

Śląskie | Klasa okręgowa | śląska V (Bielsko-Biała-Tychy)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
93
47.45 %
Zwycięstwa gości
69
35.2 %
Remisy
34
17.35 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
475
średnia: 2.42
Gości
363
średnia: 1.85

Bramki stracone

Gospodarzy
363
średnia: 1.85
Gości
475
średnia: 2.42

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.53%
3 z 196
0.5
98.47%
193 z 196
6.12%
12 z 196
1.5
93.88%
184 z 196
21.94%
43 z 196
2.5
78.06%
153 z 196
41.33%
81 z 196
3.5
58.67%
115 z 196
59.18%
116 z 196
4.5
40.82%
80 z 196
75.51%
148 z 196
5.5
24.49%
48 z 196

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 16 8.16 %
2:1 12 6.12 %
3:1 12 6.12 %
1:2 11 5.61 %
3:0 10 5.1 %
2:3 9 4.59 %
4:1 9 4.59 %
2:2 8 4.08 %
0:2 8 4.08 %
0:1 7 3.57 %
2:0 7 3.57 %
1:3 6 3.06 %
4:0 6 3.06 %
3:3 5 2.55 %
3:2 5 2.55 %
0:3 5 2.55 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 4 2.04 %
5:2 4 2.04 %
5:1 4 2.04 %
5:0 4 2.04 %
1:6 4 2.04 %
0:0 3 1.53 %
2:4 3 1.53 %
0:4 3 1.53 %
6:2 3 1.53 %
1:0 2 1.02 %
4:2 2 1.02 %
6:3 2 1.02 %
1:5 2 1.02 %
2:6 2 1.02 %
6:1 2 1.02 %
9:0 2 1.02 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.51 %
5:5 1 0.51 %
3:5 1 0.51 %
5:3 1 0.51 %
6:4 1 0.51 %
4:7 1 0.51 %
0:5 1 0.51 %
7:2 1 0.51 %
6:0 1 0.51 %
1:7 1 0.51 %
7:1 1 0.51 %
7:0 1 0.51 %
8:1 1 0.51 %
1:8 1 0.51 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    60
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    37
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    42
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe