Polaris Żory Tabela

Śląskie | Klasa B | Rybnik I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
45
47.37 %
Zwycięstwa gości
34
35.79 %
Remisy
16
16.84 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
248
średnia: 2.61
Gości
194
średnia: 2.04

Bramki stracone

Gospodarzy
194
średnia: 2.04
Gości
248
średnia: 2.61

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.05%
1 z 95
0.5
98.95%
94 z 95
9.47%
9 z 95
1.5
90.53%
86 z 95
18.95%
18 z 95
2.5
81.05%
77 z 95
42.11%
40 z 95
3.5
57.89%
55 z 95
53.68%
51 z 95
4.5
46.32%
44 z 95
64.21%
61 z 95
5.5
35.79%
34 z 95

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 8 8.42 %
0:3 6 6.32 %
1:1 5 5.26 %
2:2 5 5.26 %
4:1 5 5.26 %
3:3 4 4.21 %
1:0 4 4.21 %
0:1 4 4.21 %
1:2 4 4.21 %
2:1 4 4.21 %
3:4 3 3.16 %
2:0 3 3.16 %
3:1 3 3.16 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 3 3.16 %
2:4 3 3.16 %
2:5 3 3.16 %
3:2 2 2.11 %
3:5 2 2.11 %
6:3 2 2.11 %
6:2 2 2.11 %
8:3 2 2.11 %
7:0 2 2.11 %
0:0 1 1.05 %
6:6 1 1.05 %
2:3 1 1.05 %
5:4 1 1.05 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 1 1.05 %
4:2 1 1.05 %
5:3 1 1.05 %
1:4 1 1.05 %
5:2 1 1.05 %
5:1 1 1.05 %
1:5 1 1.05 %
2:6 1 1.05 %
5:0 1 1.05 %
6:1 1 1.05 %
1:6 1 1.05 %
8:2 1 1.05 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    30
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Unia Książenice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.