Polonia II Łaziska Górne Tabela

Śląskie | Klasa B | Tychy
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
63
50 %
Zwycięstwa gości
50
39.68 %
Remisy
13
10.32 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
404
średnia: 3.21
Gości
296
średnia: 2.35

Bramki stracone

Gospodarzy
296
średnia: 2.35
Gości
404
średnia: 3.21

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 126
0.5
100%
126 z 126
3.97%
5 z 126
1.5
96.03%
121 z 126
12.7%
16 z 126
2.5
87.3%
110 z 126
28.57%
36 z 126
3.5
71.43%
90 z 126
42.06%
53 z 126
4.5
57.94%
73 z 126
57.94%
73 z 126
5.5
42.06%
53 z 126

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 8 6.35 %
1:1 6 4.76 %
2:2 5 3.97 %
3:1 5 3.97 %
3:0 5 3.97 %
2:1 4 3.17 %
2:3 4 3.17 %
4:1 4 3.17 %
0:5 4 3.17 %
7:0 4 3.17 %
8:0 4 3.17 %
1:0 3 2.38 %
1:2 3 2.38 %
3:2 3 2.38 %
4:3 3 2.38 %
0:2 3 2.38 %
1:4 3 2.38 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 3 2.38 %
1:5 3 2.38 %
0:6 3 2.38 %
8:1 3 2.38 %
9:0 3 2.38 %
3:3 2 1.59 %
0:1 2 1.59 %
2:0 2 1.59 %
1:3 2 1.59 %
5:2 2 1.59 %
0:4 2 1.59 %
3:7 2 1.59 %
5:0 2 1.59 %
6:1 2 1.59 %
6:0 2 1.59 %
1:7 2 1.59 %
3:4 1 0.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.79 %
3:5 1 0.79 %
6:4 1 0.79 %
6:3 1 0.79 %
8:5 1 0.79 %
5:1 1 0.79 %
7:2 1 0.79 %
2:7 1 0.79 %
0:7 1 0.79 %
1:8 1 0.79 %
0:8 1 0.79 %
9:1 1 0.79 %
1:10 1 0.79 %
1:11 1 0.79 %
13:0 1 0.79 %
14:0 1 0.79 %
25:0 1 0.79 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    55
    49%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    10
    9%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    30
    27%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe